Alte știri din fotbal
Anderson Ceara riscă să rateze încă un transfer, după ce a picat vizita medicală la FCSB
0
Ce se întâmplă cu Anderson Ceara după transferul ratat la FCSB » Anunț de la Csikszereda: „Noi cunoșteam problema. Avem și alte oferte”
4
Ce a postat Anderson Ceara cu câteva minute înainte de anunțul lui Gigi Becali
1
Daniel Pancu, primele nemulțumiri la Rapid: „Nu putem face nimic în acest moment”
3
Știri din fotbal internațional
Turcii, în stare de șoc după eliminarea rușinoasă de la Mondial: „Vom face tot ce ne stă în putere să uităm acest turneu”
0
Un gol și mulți nervi » Paraguay învinge o Turcie lipsită de inspirație, deși a jucat o repriză în inferioritate
0
Carlo Ancelotti a făcut anunțul așteptat de toată lumea despre Neymar, după succesul clar cu Haiti
0
Decizie istorică la Campionatul Mondial » Noua regulă FIFA a provocat scandal în Turcia - Paraguay
0
Lifestyle
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
3
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
De ce meciul Turcia – Paraguay nu a putut fi văzut pe ecranele gigant din ...
Libertatea
România rămâne campioana inflației în UE, cu un nivel de aproape trei ori ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
S-a redeschis Cabana Omu. Noul administrator a lăsat iahturile din ...
Libertatea
Ce bun era daca ajungea la voi.....
Reactiile lui Budescu se traduc prin: frustare, oftica, umilinta si invidie.
Bv budescu ai invatat cv de la tomberonez papagalul mare
Cred ca romania intra in istorie daca selectiona la turneul final un jucator care joaca in liga secunda din china. Budescu trebuie sa-i multumeasca lui sumudica ca l a trimis in china . El trebuia sa fie constient ca daca pleaca acolo campionatul european e pa pentru el.
Budescu e o coaja>)))))...2 goluri cu feroe>>)))))...si un melc e mai rapid ca el...ce naiba sa faca asta la euro, specialistilor?
In lotul care se va deplasa se afla Lucian Sanmartean care poate sa dribleze totul in calea lui plus ca il avem si pe Nicusor Stanciu care este adevaratul numar 10 al fotbalului romanesc si ne-am dat seama imediat. Non-campioni, non-campioni, non-campionii Romaniei suntem noi ! Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Mai bine să fi fost politicos şi să zică tâmpenii pe care nu le crede nici un copil?!
Buda, Iordanescu, in afara de convocari de jucarori, nu numeste si nu da afara pe nimeni. Ca sa intelegi si tu: Medicul Popescu de altcineva a fost mazilit...
Budescu a fost cel mai bun jucător din campionatul intern, iar în Feroe a înscris 2 goluri decisive.
tata puiu mai bine si-ar creste puii de generali si ar lasa nationala in pace !!! Face selectii doar pe baza pilelor, pai ce mai cauta ma la nationala un pintilii,stancu,filip ??? astea sunt de duzina fratilooor !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.