Alte știri din fotbal
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira a fost vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
0
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Știri din fotbal internațional
Autocarul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
1
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
PRUNEA SI LUPESCU AU FOST SINGURII OPOZANTI AI BECALIOTILOR ......!!!!!!! CEILALTI SUNT SLUGILE LOR .....!!!!! DACA ACUM FECALIOTII AU 50% CONTROL AL FOTBALULUI ROMANESC , CU GICA POPESCU SI COMPANIA , CONTROLUL LOR VA CRESTE DRAMATIC ......!!!!!!! SUB NICI O FORMA ACESTIA NU TREBUIE SA AJUNGA SA CONDUCA TOT FOTBALUL ROMANESC .....!!!!!
Mai intai acest excroc de Gica Popescu sa isi plateasca datoria de 10000 de euro care o are catre mine de cand am fost angajat la el.Un mare excroc.Daca o sa faca asa si la federatie o sa fie mai rau k pe vremea lui Mircea Sandu.
Nici nu se compara asta cu Logan ... asta tasteaza corect stie gramatica ortografie alea alea
"ïntelijentule":))) te caci pe tine si la propriu si la figurat __|__
eu propun sa nu plece MIRCIULICA,pt ca el are experienta!!!BRAVO GICA!!CRED CA POTI FACE FOARTE MULTE LA FEDERATIE.sper sa te ajute si frati becali,pt ca ei au o maaaaare experienta in spate!!frauda,inselatorie,deturnare de fonduri si altele.oricum legea si justitia in ROMANIA este permisiva si indulgenta cu cei ce nu i se supun.FORTA STIINTA!!!
Mai bine raman astia care sunt, decat papagalul ala. Acola trebuie oamneni capabili sa reconstruiasca acest sport, trebuie oameni corecti si cu minte. Prunel n-are nici una din aceste calitati, chiar ca-i lipsesc cu desavarsire !
Mai intai acest excroc de Gica Popescu sa isi plateasca datoria de 10000 de euro care o are catre mine de cand am fost angajat la el.Un mare excroc.Daca o sa faca asa si la federatie o sa fie mai rau k pe vremea lui Mircea Sandu.
░▀█▀░░░▀█▀░▀█▀░▀█▀░░▀█▀▀▀▀█ ░░█░░░░░█░░░█░▄▀░░░░░█░░░░░ ░░█░░░░░█░░░█▀▄░░░░░░█▄▄▄░░ ░░█░░░░░█░░░█░░▀▄░░░░█░░░░░ ░▄█▄▄█░▄█▄░▄█▄░░▄█▄░▄█▄▄▄▄█
aoleoooo ... altu pe care nu'l duce capul! ba, nu gasim si noi unul mai inteligent sa'l punem acolo?! stiu, e greu, aia care au fost baieti destepti au reusit si ca antrenori (oli, petrescu, reghe), dar chiar sa ne coboram la gica popescu sau prunea ... e prea de tot!!!
In tara lu Papura Voda nu au cum sa vina decat niste alti "mafioti" de 2 bani in continuarea mizeriei actuale asa ca oamenii cu capu' inca pe umeri nu au de ce sau la ce sa spere. G. Popescu este un infractor si el, aproape dovedit. F. Prunea este un infractor dovedit. Fotbalul a devenit o afacere de genul imobiliare, fac 300 de "casi" de BCA si le vand cu 200 000 Euro... Sportul s-a degradat pana la faza de putregai, nu are ce sa urmeze decat larve de muste... Adio sport in Romania!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.