Alte știri din fotbal
Zile decisive la CFR Cluj » Vin ofertele scrise pentru Louis Munteanu și Emerllahu
0
L-a surclasat! » Derby-ul FCSB - Dinamo versus „Singur acasă”, diferență uriașă de audiențe
4
Câte perechi de ghete au donat în total cei 23.000 de oameni veniți la Craiova - CFR Cluj
0
Raul Rusescu își face deja bagajele pentru America, după vestea primită înainte de Turcia - România: „Nu o să mint”
4
Știri din fotbal internațional
O fetiță din America strânge bani de 2 ani pentru a-l vedea pe Luka Modric
0
Sergio Ramos a refuzat oferta, pleacă și are o țintă clară: „Ultimul meu meci”
0
PSV - Atletico Madrid, un nou duel de gală pentru Dennis Man în Ligă » Echipele probabile
0
De ce primul meci al zilei din Liga Campionilor se dispută la „matineu”
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Mihai Neșu și sfatul de la Muntele Athos care i-a schimbat radical viața: ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
SAME AS ME.. YO TOT IL -SFINTESC -DE CAND SUNT P ACI :))))))))) O MOLUSCA DE OM.. N A FACUT NIMIC BUN IN VIATA LUI.. SOPARLE SI SMENURI..ASTA E NEA VINU .. O NU LI TA TEEEEEEEEEEEEEEEEEE..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Important e ca s.a aflat la nivel international că FC FCSB nu e Steaua Bucuresti! #respect
Ei l-au facut "jucator emblematic al clubului Steaua" inclusiv pe Vali Rachita, ce sa ne mai miram?
mi-ar place sa luatii interviu celor care chiar antreneaza si au rezultate si sa lasam analistii atit de stiutorii......sa dam incredere generatiilor de antrenori mai tinerii si mai entuziasmatii ...in rest sanatate domnule Dinu
da, e amuzant cum astia de la gsp in umfla pe domnul Dinu cu titluri gen "antrenor emblematic atat pentru Dinamo cat si pentru echipa nationala"! nu stiu ce emblema ar avea el care nu a facut nimic la Dinamo, la nationala nu mai zic, sa-l lasam pe Karel Dubovsky sa vorbeasca, mai bine! afara de asta, de cand a imbratranit, ne arata doar ca stie sa vorbeasca ca in tinerete, elevat si folosind cuvinte nuantate, dar mesajul pe care-l transmite e unul acru! e ca maraitul unui caine batran, care are oase, dar nu mai are dinti! asa ca sa ne mai lase nenea specialistul Dinu, afara de cele enumerate mai sus, are cred si un inceput de dementa(Alzhaimer) azi face misto de unii, maine ii ridica in slavi! mistocareala din asta cu "golofca are tatuata pe gat sigla de la CFR" sau "arata bine Tudor, dat cu ulei pe par, parca abia a fost scos din tigaie, de la prajit", suntem satui! daca era el asa mare si tare, trebuia sa isi asume nationala si ne duce pe cele mai inalte culmi, nu sa judece si sa mistocareasca pe altii care incearca!!
m-as mira f.tare sa scapam in Danemarca fara sa ne dea aia cu terenul in cap. Dinu are dreptate cand spune ca lipsa de experienta a antrenorului e periculoasa in meciurile cu echipe bune. Nu e de ajuns sa vrei ci trebuie sa stii sa pregatesti un meci anihiland in primul rand punctele forte ale adversarului si avand un plan clar cum sa exploatezi punctele lor slabe. La ora actuala contra nu e la nivelul asta. Danezii or sa ne manance de vii daca facem greselile din meciul cu Kazahstan.
Respect Cornel Dinu dar sa Asteptam meciuri cu Danemarca totusi...,echipa Kazastan e cum suntem noi fata de Polonia.Noi lumea a 4 -a ,pt loc.4 si Kazastan lumea a 6 -a dupa locul 6 din grupa.sa nu Sarum pe Contra dupa o Victorie totusi. Asa cum am zips ca Simona Halep o invinge pe Sarapova Maria si va fii pe loc. 1 Mondial, Asa zic si acum ca Romania invinge Danemarka sau face egal Maine. Suntem pe Val, e buna dispozitie .asta contra a mult....A, si pofta de joc de goluri.....
Senilule! Kosice?
Respect Nicu Badea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.