Alte știri din fotbal
Mesajul emoționant al staff-ului echipei naționale pentru Mircea Lucescu: „A devenit lumina care ne va ghida pentru totdeauna”
0
Gabi Balint, emoționat după moartea lui Mircea Lucescu: „O pierdere uriașă pentru fotbalul românesc”
0
Ultimul adversar din cariera lui Mircea Lucescu l-a elogiat pe legendarul antrenor român: „Odihnește-te în pace, maestre!”
0
Legenda lui Dinamo, amintire cu Mircea Lucescu: „Am fost adversari direcți”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a „sferturilor” din Europa League debutează azi cu meciul dintre Braga și Betis
0
Vincent Kompany: „Știu că meciul nu s-a terminat” » Surprinde cu o declarație despre Vinicius
0
Bild a inventat o notă nouă pentru Manuel Neuer, AS recunoaște: „Real s-a lovit de un zid”
0
PSG - Liverpool, meci de gală în „sferturile” Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Faci pe dresorul de iluzii, metre? Sfătosule! :))
Te rog să-mi spui marcatorii Fcsb-ului din sezonul ăsta. :))
Astia n-au nimic iesit din comun, nene Erd Sezghin, doar ataca in haita. Individual sunt doar niste catelusi nehraniti de doua saptamani si chiar asa e...Daca renunti dupa prima replica extrem de slaba a lor , atunci ce pretentii sa ai?
Sper!
iar incepeti cu clona sluta a armatei? ia vedeti-va de play out
are o stea in capul lui , este prieta lui imaginara , ce te bagi tu :)))))))))))))))))
Deja o dai in gripa porcina. Hai pa!!
Bălașa și Benzar ce sunt ?
Grigore a fost slab rau de tot cu Craiova ? Cum ? Imi explici si mie ? Golurile s-au luat pe faza fixa si pe dreapta . Cum a fost grigore slab cand nu a trecut nicio minge pe acolo ? Sau vorbesti doar ca sa nu adormi ? Balasa e centrul dezastrului la fc fcsb si tot e la nationala . Si vezi ca steaua e in liga a 4-a , nu stiu despre ce stea vorbesti tu .
Ma refer strict la apărare, boss. Si chiar am logica. De la Steaua a luat jucători de atac. Steaua are cel mai bun atac din liga 1..logic nu? Dinamo are cea mai slaba aparare din liga 1,iar Grigore a fost slab rau de tot cu Craiova.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.