Alte știri din fotbal
Revelația de la Dinamo! Urmează să debuteze la națională
0
Reacția suporterilor CFR-ului după incidentele de pe Cluj Arena: „Răspuns pentru ce s-a întâmplat în Gruia”
0
„Pas important la stadionul Dinamo” » Dispare nocturna după 23 de ani! Cele mai noi imagini
0
Cine este eroul Clujului, Oucasse Mendy: „Pare incredibil” » Surpriză! Un român din străinătate l-a convins să vină la U: „A contat mult”
1
Știri din fotbal internațional
Rafael Leao a întrecut măsura: AC Milan îl pune lista de transferuri! » Cât e clauza de reziliere a portughezului
0
Au apărut discuțiile din camera VAR, la faza care l-a înfuriat pe Chivu: „Există contact, îl chemăm?”
0
Final de carieră! Portarul cu cele mai multe selecții la națională s-a retras din motive familiale
0
Manchester City - Real Madrid, returul „optimilor” Ligii Campionilor » „Cetățenii” au nevoie de o minune
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
2
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
FBI avertizează: Dacă ați descărcat aceste jocuri, este posibil să fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Viena este cel mai mare „bârlog” european al serviciilor secrete rusești. ...
Libertatea
Maxim e singurul din nationala care poate sa centreze in viteza taiat in spatele fundasilor. La cate minute are jucate are o multime de asist. Iar de jucat nu a jucat pentru ca antrenorul care a venit nou nu l-a simpatizat. Nici pe el nici pe austriacul Harnik. Dupa un avantaj comfortabil au reusit sa retrogradeze. Dar inca o data Maxim e unul din cei mai buni din nationala. Nea Puiu s-a ramolit rau. Acum chiar ma bucur sa luam bataie. Nu cred ca vom reusi sa marcam un gol
Cascheta ,Necascheta oricum ar fi ales era acelasi lucru. Chipciu titular la steaua dar nu joaca nimic, Maxim rezerva la o retrogadata si la fel nu joaca nimic. si o mai si comiti in ultimul meci. Mari vedete ce se mai plang pe la noi.
Felicitari bravo, ia-l pe tanase de la viitorul care va juca la fesebe din sezonul viitor, vedeti sa nu uitati sa va duceti toti in franta sa sustineti mini FESEBE COMANDATA DE GENERALUL FESEBIST PUIU SI PRESEDINTELE FESEBIST BURLEANU, SE ROSTOGOLESC CATALIN HILDAN SI PATRICK EKENG IN MORMANT CAND VAD CUM DINAMOVISTII SE PREGATESC SA SUSTINA NATIONALA FESEBISTILOR IN FRANTA!RUSINE SA VA FIE LA TOTI!
astia de la Steaua trebuie promovati un pic ca sa se vanda. cel mai bine pentru ei e sa fie dusi la euro si lasati pe tusa, doar asa le creste cota. ca daca ii baga in teren nu o sa-i mai vrea nimeni. cu dracu sa iei un jucator ca Chipciu care a fost ihuiduit in cor la toate meciurile nationalei din ultimii ani si e huiduit in cor de fanii stelei. in timp ce Tanase de la Viitorul de exemplu nici macar nu a fost bagat in seama.
fata de acest papitoi marioneta lui jiji cu siguranta nasul era mai bun si mai avea un atu a jucat fotbal la nivelul diviziei 1 si nationala spre deosebire de play boyul *** lui jiji
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai dreptate...fostii dinamovisti si actualii dinamovisti sunt salvarea tarii si a fotbalului romanesc..epic
Maxim e ala care a intrat in minutul 57 si in minutul 58 a dat pasa de gol pentru Ucraina? asta vroia la euro ? Tanase de la Viitorul merita cel mai mult pentru flancul stang. din pacate pentru el Chipciu joaca la Steaua si pe acelasi post cu el.
Kascheta ai distrus cariera unui baiat tanar ...esti depasit ...dar o sa ti dea Dumnezeu dupa suflet ...
nu fraiere nu lasare lui maxim e enervanta ci convocarea celui mai slab jucator al *** hapciu pentru ca se pune problema ca ciobanul sa il vinda in turcia iar aia dau decit 2 milioane ce mi se pare enorm pentru o petarda iar jiji vrea 3 facem pariu ca va fi si titular acest pseudo jucator
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de parca nea Cascheta nu-i stia pe jucatori ... trebuia sa aleaga din start fix 23 si , daca apareau probleme medicale , suplimenta , mare obiectiv si potential ce avem noi ca sa ne dam asa de gomosi si secretosi ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.