Alte știri din fotbal
Pleacă sau nu? Declarație enigmatică: „Vreau trofee și cupe europene. E mult «hate». Sunt primul apostrofat”
0
Raul Rusescu dă verdictul la FCSB, după transferul lui Bîrligea: „E clar!”
4
Fratele lui Tavi Popescu a fost prezentat la noua echipă: „Este pregătit să lupte”
6
Steaua iese la atac, după ce FRF a interzis-o în play-off: „Nu se protejează un principiu fundamental: dreptul sportiv!”
16
Știri din fotbal internațional
Iraola îl așteaptă pe Barcola la Liverpool, însă poate pierde alt titular: „Nu pot garanta nimic”
0
Ararat-Armenia – Universitatea Craiova, pentru grupa de Europa League! Meciul nu se vede la TV în România
18
Bayern râvnește la colosul lui Cristi Chivu » Replica a venit pe loc: „Dacă cineva îmi vrea locul, trebuie să mor”
0
Vincent Kompany face anunțul despre starea lui Jamal Musiala » Când ar putea reveni în teren starul lui Bayern
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
1
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Reacția femeii din Oradea care a câștigat marele premiu la Loto 6/49. I s-a ...
Libertatea
Noi restricții pentru mașinile poluante. Ce trebuie să știe posesorii de ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Procurorul Radu Bucurică a fost dat în urmărire națională. ÎCCJ l-a ...
Libertatea
Hai sa ne uitam din cine sunt formate comițiile FRF și Liga si sa ne asteptam la relatii si rubedenii ....cum era pe vremuri ”PCR ” ! - pile, cunostinte, relatii !
*** ... Păi ăsta , la cât e de prost , l-ar numi pe dottore Ponta ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
meme, acest guru al fotbalului romanesc...
Ai sa razi, dar peste ani si ani o sa descoperi ca un medic tataie e de 1000 de ori mai bun decat un medic "lup tanar"... Daca putea sa lucreze, trebuia pastrat.
o fi bun nu cunosc dar nu puteati sa precizati doar ca a fost la unirea urziceni fara sa pomentiti puscariasul oare cine e acest mm de le stie pe toate e cumva hagi, e cumva balaci ecumva belodedici nu e un individ care se distinge prin aroganta prin proasta crestere si obraznicia care si-o aroga de la faptul ca manaca banii lui jiji
daca se pricepe si la doctori cum se pricepe la fotbalisti "specialistul" MM....o sa fie amuzant. Oricum mai rau decat tataie Pompilica nu cred ca are cum sa fie, a trecut de mult de vremea 'energizantelor' cu ness amigo si pepsi...
N-ai dreptate, e un om care și-a perfecționat studiile în Anglia + Unirea Urziceni a arătat destul de bine pentru un campionat întreg. Ține cont că e vorba despre o echipă defensivă, cu multă dispoziție la efort.
Ia sa asteptam si sa vedem pe lista noilor veniti pe Horia Codorean... fiul presedintelui comisiei FRF... actual la Steaua
cind mergi pe mina unuia care a fost la facultate este jale de frf rusine
Pai cum de l-au sarit pe ala de la Dinamo ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.