Alte știri din fotbal
„Știam din martie că nu luăm licența!” » Mărturie despre criza clubului din Superliga: „Ni s-a promis că ne vom primi banii, dar a venit insolvența”
0
„Părinte, eu cred că nu mai pot” » Preotul care a fost pe lac cu Gabi Mureșan dezvăluie ultimele clipe ale fostului fotbalist: „I-am zis: «Stai pe aici că e beznă»”
0
Scouterii din străinătate au venit să-l vadă pe jucătorul Craiovei la debutul în Liga Campionilor: „Deosebit de interesant, profilul lui amintește de Thorgan Hazard”
0
„Toată lumea știe” » Fostul coleg de cameră al lui Gabi Mureșan: „Un lider. Și un om blând, implicat”
2
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV Dinamo Kiev - U Cluj, primul meci al vicecampioanei României în preliminariile Europa League
0
Mașina de tocat selecționeri! » Câte echipe au decis să schimbe conducerea tehnică după Cupa Mondială 2026
0
PSG a șocat-o Liverpool cu prețul exorbitant stabilit pentru internaționalul francez
0
În timp ce Mexicul sărbătorea Mondialul, cartelurile bombardau un sat cu drone: „Unii celebrează goluri, noi suntem masacrați”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
80 de euro amendă în această țară dacă porți șlapi la volan, 145 de euro pe ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
De ce sa faci asta, nu inteleg?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce mistificare! penibili acesti ziaristi. S-au folosit de o mica chichita si nu s-au lasat pana nu au facut rau. Astia sunt romanii. Pana nu-si fac rau unii altora nu pot dormi linistiti. Probabil acum ziaristii respectivi sunt foarte fericiti, au impresia ca au devenit peste noapte de o integritate exemplara si considera deplasate mesajele suporterilor. Cat de penibil.
Te simți mai bine acum Tolontane? Bravo GSP, se aud aplauze din baie.
...da, mai ales ca majoritatea care lucreaza aici ,sunt fanii echipei din domnesti..hahahahaha
Pe aia cu capra vecinului o stiam de mult timp. Dar asta e ceva de ...
cel mai curat ziar din romania !
*** de asa zisi ziaristi care daca observam incearca sa faca rau peste tot unde isi baga nasul! nu au terminat inca cu Arafat ,acum se ia de nationala de fotbal.Rusine !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Wow...sunt mandru ca pot posta pe acest site imaculat...
ce sa intelegem de aici ? gesepeul e un ziar sifonar ? hahahaha.... bravo ma tolontane, ai mai investigat un caz cu brio...apropo, ce se mai aude pe la ISU..ceva comcedierii ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.