Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Sincer, Cristi, cu Nationala cam ai dreptate !! Daca pana acum , nationala a avut nevoie de tine, dar nu ai fost tu disponibil, acum, la varsta si la rutina ta e mai bine sa lasi locul la tineri precum Chiriches !! Iti urez succes la Inter si multa sanatate !!
Voi nu sunteti in stare sa faceti un schimb de generatie, gratios, si vreti sa ajungeti la turnee finale ...:)) Un presedinte de federatie sudat in propria ideologie putrezita, un selectioner inapt sa intelegea mecanismele si sa sa lucreze in cadrtul unui club profesionist ... aceeasi 'echipa' care a suspendat un jucator profesionist de la echipa de club (Radoi), in premiera mondiala, in urmarirea unei rezolutii de razbunare meschina ... nimeni altul decat cel mai profesionist si pasionat capitan din istoria fotbalului romanesc, aceeasi 'echipa' care a blocat ascemsiunea celui mai bun produs al fotbalului romanesc din ultimii 10 ani, Bogdan Stancu, pentru ca trebuia sa joace drogatu' ...
Intoarcete la nationala, fa asta pentru Romania, si nu mai asculta lumea ce critica, avem nevoie de tine! Hai Chivu, si HAI ROMANIA!
Vino Cristi! E nevoie de tine, macar in vestiar! La meciurile grele cand mingea parca sare din copii astia, ar fi nevoie de tine!
L-a informat cineva ca nu e nevoie de el? Probabil acum k o sa freece banca de rezerve meci de meci la echipa de club se gandeste k o sa fie odihnit pentru nationala..
Puteti sa-l informati atunci, in exclusivitate, ca postul lui este ultra-acoperit de jucatori mult mai tineri si mai talentati decat el ...:))
Chivut'o, "carnati" sunt facuti si nemtii, francezii, englezii, etc! voi ati vrea sa fiti niste cabanosi sau ce? cat legat de revenirea ta la nationala...Romania are obiectiv calificarea la europenele din 2016... la vremea aia deja o sa ai "casca" in cui! deci chiar nu vad rostul revenirii tale acum. ultima ta sansa ar fi fost europeanul ce tocmai sa incheiat.
Oh no, not again... Toata stima pentru Chivu, dar telenova revenirii la nationala a ajuns deja stresanta !
mai terminati cu "a decis sa vorbeasca in premiera pentru gsp" ca sunteti penibili. a tot vorbit in ultimele luni de m-am saturat de el. probabil acum v-ati trezit voi dar asta nu inseamna ca detaliaza in premiera
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.