Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la acest aspect” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
0
„Nu se mai poate continua în halul ăsta!” » Robert Ilyes, nervos după înfrângerea cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona a făcut show în meciul cu Betis » Victorie într-un meci cu 8 goluri
0
Ce notă a primit Cristi Chivu, după ce Inter a demolat-o pe Como: „Câștigă pariul! Copleșitor”
0
Chivu l-a UMILIT pe Fabregas și Inter a revenit pe primul loc în Italia!
0
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
4
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
La dracu'! Nici n-am început bine campania asta și gspul a "descoperit exclusiv un scandal". O fi Daum depășit/sărit de pe fix, dar avea dreptate în privința voastră: sunteți o otravă.
Oficial tara se numeste Bosnia SI Hertegovina.
O alta "stire" bazata pe "surse GSP" nestiute de nimeni, care pina la urma trebuie dezmintita si devine ne-stire.
În locul băiatului plecam cu totul de la națională. Cum adică sa nu dai explicații mai isaila?
CINE pielea cucului e ISAILA ? INTREBARE de CARTON ? a jucat si asta FUTSAL ? Asta e ala care a fost cu HAGI in CANTONAMENTE sa il linga pe REGE sa se dea bine pe langa el cand ajunge COOPERATIVA 2 la FRF ? AAAAAA asta e deci managerul ISAILA lingaul , alt bufon al regelui blatist !
*** se crede Dobre ăsta să dea ordine? Nu cumva vroia să-l și bată pe antrenor? ***i la el în Anglia, la Bournemouth, ***, dacă așa se comportă încă de tânăr. Oare la englezi tot așa face?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Isaila asta e antrenor de 2 lei. Raducioiu a avut rezultate bune cu tinerii
Screciu rezerva... ba....bun antrenor!?!...
Ca la noi la romani,toată lumea are impresia ca e un mic dictator așa care își poate permite sa facă ce vrea.E normal sa vb cu jucătorii și sa le explici ce ai de gând sa faci in meciul asta.
"Singurul meci care s-a disputat până acum în grupa României este partida dintre Bosnia şi Herţegovina şi Liechtenstein (6-0)" Au jucat trei echipe? Din trei tari? Poate a fost un meci între Bosnia-Hertegovina si Liechtenstein. Bosnia si Hertegovina-Liechtenstein.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.