Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la Terapie Intensivă, în stare gravă, chiar în ziua când trebuia externat!
0
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
0
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
8
FC Botoșani - FCSB. Duelul pentru locul 1 din play-out deschide etapa 3 » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Manchester City vrea să prelungească cu Pep Guardiola » Când va primi răspunsul
0
Internaționalul german va avea clauză pentru Real în contract!
0
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
In cazul tau numele ti se potriveste perfect...
Scrisesem doar ***!!!!!!!!!Ce e asa obscen?????? Alibec si Fl Tanase ala de la Viitorul tr sa fie in lotul pentru EURO......Cifrele,ci nu familia,ii recomanda!!!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Inca o data se dovedeste ca generalul e stelist. Capiatul de chipciu e la lot, iar altii mai in forma sunt acasa. In iarna au spus ca fcsb v- a avea de suferit ca nu lasa jucatorii la lotul national. Vorba lui Rednic fraierii la actiunile nationalei si figurantii si ignorantii la Euro.Acum vor sa scape si de cel mai in forma atacant Alibec. Probabil ca vor sa faca loc ptr.kesseru sau alt fost fcsb- ist. De la Cornel Dinu incoace la nationala au fost doar stelisti cu exceptia surogatului de antrenor razvan lucescu.Sper ca intr- o zi sa se faca selectia pe valoare si forma de moment nu pe obligatii sau simpatii.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vardy joaca cu fractura din septembrie si se va opera abia dupa Euro.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.