Alte știri din fotbal
„Te uiți la altceva, nu la fotbal” » Andrei Nicolescu l-a distrus pe Victor Angelescu pe tema arbitrajului: „Ce s-a întâmplat anul trecut în play-off?”
0
E gata! FCSB se mută din București: „A fost Florin Cernat azi, terenul e impecabil acolo!”
8
Dinamo - FCSB nu se poate juca pe Arena Națională, iar Mihai Stoica și Andrei Nicolescu au căzut de acord: „Mergem și jucăm la Cluj”
0
7-1! U Cluj și-a spulberat adversara de astăzi
2
Știri din fotbal internațional
Cea mai mare surpriză din preliminariile Ligii Campionilor » Clubul poate juca în grupe la București
0
Fotbalul a fost oprit după seismul devastator de 7,4 grade: „E chinuitor să îi vezi pe colegi plângând la antrenament!”
0
Universitatea Craiova și-a aflat adversara din play-off-ul Europa League, dacă trece de KuPS
2
Cosmin Olăroiu, debut dezastruos! OUT din Liga Campionilor
2
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Ce urmează după oprirea Unității 2 Cernavodă? Expertul în energie Ionuț ...
Libertatea
Record în agricultură: Un fermier din Republica Moldova a crescut un pepene ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Dunărea, tot mai imprevizibilă: ce arată datele climatice despre viitorul ...
Libertatea
mai bine ii recomanzi un film mut cu Stan si Bran. alea parca au fost facute pentru el.
1. Dinu (FUNDAȘ CENTRAL) a fost desemnat de 3 ori cel mai bun fotbalist român al anului într-o perioadă în care pe aici jucau de-alde Iordănescu, Marcel Răducanu, Balaci, Dobrin, Dumitrache, Dudu Georgescu și alții ca ei; 2. Nu e vorba de România - Cehoslovacia 0-5, ci de Cehoslovacia -România 5-2; 3. Vezi palmaresul Cehoslovaciei: CAMPIOANĂ EUROPEANĂ O DATĂ, VICECAMPIOANĂ EUROPEANĂ DE DOUĂ ORI, VICE CAMPIOANĂ MONDIALĂ DE DOUĂ ORI! 4. Cehia, jumătate din Cehoslovacia, juca o finală de campionat european la 3 ani după aceea contraperformanță a lui Dinu. Poți să faci o comparație cu ce a realizat România, chiar și cu generația de aur?! Vrei să-ți dau un exemplu de contraperformanță la echipa națională? România - Lituiania 0 - 3 la 6 septembrie 2008 la Cluj! Și sigur la Cluj nu era Dinu antrenor, ci un ins spralăudat de alde Ioanițoia și ceilalți deontologi ai presei sportive, care vă dau vouă repere aiuristice despre performerii și contraperformerii fotbalului românesc.
Crucisatorul Potemkin....e din anul in care te-ai nascut.
The hologram of a King, e perfect ptr. vârsta ta. O să-ți placă, dacă îți plac filmele lui Hanks, metre!
România - Lituania 0 -3, la Cluj, firește!
Luăm bătaie, totuși respect pentru Muntenegru pentru ce a făcut pentru Românii răniți în accident
Ce caută Sapunaru si Bicfalvi? Mai degrabă întrebarea e "cine e Cornel Dinu?" În calitate de ce ? Critica. Ii cumva responsabil pt rezultat sau oficial în domeniu? Pe cine interesează părerea lui? Asta întrebare :) pe nimeni, va zic io
Efectele celor care au distrus fotbalul ***! 1. Dinu (FUNDAȘ CENTRAL) a fost desemnat de 3 ori cel mai bun fotbalist român al anului într-o perioadă în care pe aici jucau de-alde Iordănescu, Marcel Răducanu, Balaci, Dobrin, Dumitrache, Dudu Georgescu și alții ca ei; 2. Nu e vorba de România - Cehoslovacia 0-5, ci de Cehoslovacia -România 5-2; 3. Vezi palmaresul Cehoslovaciei: CAMPIOANĂ EUROPEANĂ O DATĂ, VICECAMPIOANĂ EUROPEANĂ DE DOUĂ ORI, VICE CAMPIOANĂ MONDIALĂ DE DOUĂ ORI! 4. Cehia, jumătate din Cehoslovacia, juca o finală de campionat european la 3 ani după aceea contraperformanță a lui Dinu. Poți să faci o comparație cu ce a realizat România, chiar și cu generația de aur?! Vrei să-ți dau un exemplu de contraperformanță la echipa națională? Lituania - România 0 - 3 la 6 septembrie 2008 la Cluj!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cornel Dinu, mare antrenor....:))
Mda.....un film bu cunosti ? Asa mai nou ca alea mai vechi le-am vazut .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.