Alte știri din fotbal
Vândut de Rapid, Andrei Borza admite: „Decât să merg la o echipă mare și să stau pe bancă...”
7
De asta a acceptat Rapid doar două milioane de euro pe Andrei Borza
7
Hromada a plecat de la Rapid » Cu ce echipă s-a înțeles
0
Adrian Mititelu se războiește cu Juan Bauza: „Japcă ordinară, cineva l-a învățat”
4
Știri din fotbal internațional
Jovo Lukic, revenit de la Mondial cu gol: „Nu e rău, suntem încă în viață!”
0
Alex Chipciu, imediat după remontada reușită de U Cluj cu Brann: „Mi se pare incredibil să fie atât de buni”
0
Lukic a marcat iar pentru U Cluj, imediat a venit și anunțul președintelui Radu Constantea
0
U Cluj a dres-o FANTASTIC în ultimele 5 minute ale meciului cu Brann » Calificarea nu mai e imposibilă!
28
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
Ce semnificație are și cine este vizat, de fapt, de indicatorul marcat cu ...
Libertatea
De ce ajutorul acordat Ucrainei este cea mai bună investiție a României în ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Influencerița română de pe TikTok, care a furat o brățară Louis Vuitton de ...
Libertatea
Tu crezi ca in preliminariile CM poti convoca toate rapciugile de jucatori? De la Avantul Prabuseni pe cine i convoca? Poate a marcat si pe acolo vreun atacant vreo doua goluri si in viziunea ta este bun de nationala.
Budescu? ba tu esti chiar prost? te apuci sa lasi comentarii de dragul de a scrie.
Sunt cativa baieti care chiar joaca fotbal, sunt si tineri si nu primesc nicio sansa. Macar dupa calificarile astea din Europa puteau fi convocati jucatori precum Budescu si Ciucur.
Pentru ce Ungurusan? Sunt Matel si Nica. De Buleica nu mai vorbesc. Buleica e la fel ca Adi Popa, da un gol sau o pasa de gol, dar pierd jumatate din mingi. Sunt prea umflati de presa
ungusan de la pandurii nu ii zice nimic ? sau el n u se uita la meciurile de europa lig ? e un jucator f bun pe postul la cxare echipa nationala nu are solutii bune ,,sau el executa ce jucatorii ii sint sugerati..aseara putea sa vada un buleica si un ungurusan f buni
Eu as vrea sa-l vad si pe Kesseru
si REGELE HAGI a spus asta chiar inainte de a se retrage, nu dupa 20 de ani! a stiut el ce a stiut, numai noi nu am realizat ce ZEI de fotbalisti am avut si i-am si luat peste picior de multe ori! Natie de doi lei!
radeti ,radeti dar e peste expiratul de Stancu ... cu cel putin 5 clase
thumbzilla,ti-au banat astia contul?))
eu cred ca bucur e mai in stare sa marcheze si sa faca ceva decat stancu sau alti atacant de genul.totusi e destul de constant
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.