Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Mihai Stoica după meciul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Pai tu , muncitor pe santier , te crezi mai destept ? Hahahaha
Da , electoral college not popular vote e cel mai bine .
nu am.
babahuda!
Tu ai cel putin 5 clone .
Ar trebui o reforma la contabilizarea voturilor, dar nu sunt de acord sa voteze fosti internationali pentru ca mai mult ca sigur vor vota pe baza prieteniilor. Cred ca ar trebui un sistem de vot cum este la prezidentiale in USA. Adica voturile celor din liga 1 si 2 sa conteze mai mult decat voturile celor de la fotbal feminin sau futsal, asa mi se pare normal.
Daca tot vine vorba de foame in git, acest vaiscovici , la fel ca si multi alti betivani din generatia lui, cam pot fi exemple de cum se rateaza niste sportivi numai pentru ca au avut picioare mai inteligente decit capul.
zizu gica_barosanu Vladescu Mircea ..una si acelasi user ?!..oare cine este ?
S-a trezit cu foamea-n gat si fata la cearsaf !!!!!! O renta viagera ca ex jucator profesionist nu vrei ???????
Dupa rationamentul lui Vaiscovici inseamna ca si jijica tot un tainuitor este, citez: "Eu stiu doi arbitri care sunt corupti, care ma tot furau pe mine tot timpul. Erau platiti ca să mă fure. Parerea mea e ca anul asta, Istvan Kovacs trebuia sa execute Dinamo, Steaua, Rapid si Vasluiul. Este exclus ca Mircea Sandu si Dumitru Dragomir sa fie amestecati, ca nu sunt *** sa ia bani" a spus Gigi Becali la Digi Sport.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.