Alte știri din fotbal
O nouă trădare în Cluj? » Fundașul CFR-ului, în vizorul lui U pentru un transfer cu cost zero
0
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club”
0
Clubul din Polonia a anunțat că va juca la Rapid din vară: „Nu mai este fotbalistul nostru”
0
Gâlcă, acuzații fără precedent la adresa conducerii, după ultimul meci la Rapid: „Nu trebuie să te lege nimic personal de jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
lasa ca ii bine asa ca oricum nu ne calificam nicaieri mai bine sa nu avem jucatori convocati sa luam titlul lasa sa aiba stelemeaua fara numar locul 3 acolo e si nationala nu putem urca mai suns de locul 3 la preliminarii
Ei na!!! Alt motiv sa se lege lumea de CFR... hihi
ma pis fe fata ta pllina de riduri mosnege!!!!
Taci țigane ungur gabor ca pute a gulaș stricat .
piturca convoaca jucatori de la stana pentru de acolo manaca telemea!!!
Deac?
Gulaș nu mai face de ani de zile polo, a ales un sport și mai bărbătesc : rugbi . Daca pune mana pe tine iți bei gulașul cu paiul .
2 raspunsuri la acest articol, care trebuiau specificate dealtfel : 1.Cum sa aiba CFR jucatori la nationala cand toti se nasc Stelisti. 2.Intrebati clanul Becali si urmariti declaratia lui Piti de ieri cand a spus ca promoveaza tineri pentru export si aflati de ce nu are CFR jucatori la nationala! Nu denaturati adevarul si spuneti lucrurilor pe nume, deoarece aveti acoperire nationala.
DACA TE REFERI LA STEAUA, SA VEZI TU CE FRUMUSEL VA VETI UITA DIN NOU LA NOI CUM JUCAM IN CUPE, IAR VOI VETZI MAI JUCA DOAR LA NUNTI SI BOTEZURI.
Mare onoare ar fi pentru ceferisti sa faca parte dintr-o nationala mediocra, aflata la discretia unor nulitati in materie de fotbal, onoare, calitate umana. Pentru mine CFR este un fel de Nationala a Ardealului, iar de galbejitii aia sub comanda unui barbutist ma intereseaza prea putin, fiindca oricum nu se intrevad sperante de demnitate sportiva de acolo. Iar daca mai este sa comparam si Muresan vs Bourceanu....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.