Alte știri din fotbal
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Gol superb în minutul 36
0
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
6
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
3
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
7
Știri din fotbal internațional
Heerenveen - PSV, șansa desprinderii pentru echipa lui Dennis Man » Românul este titular
0
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
4
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Cristoiu,Udrea și Râureanu au și ei dreptatea lor!!! Chiar a fost fault in atac dar la Planici dar sârbul tot a fost eliminat!!!Deontologii GSP nici nu au luat asta in considerare!!! Și dacă ne luăm după Crăciunescu...Iancu de la Viitorul chiar a primit un penalty la simulare mare!!! Desigur că astea sunt avantajele date de Burleanu...Despre titularizarea portarilor Naționalei iarăși deontologii au dreptate....Și Tătărușanu joaca la Națională deși nu a jucat la club de mai bine de două luni!!!
E. Articolul nu e pentru cei ce citesc stiri sportive, ci pentru cei din lumea fotbalului. Stiu ei de ce....oricum se așteaptă mai multe prompte, semn că lui Becali îi e tare frica sa fie ingeras ...... ii plac mai mult coarnele , daca e pe primul loc si aduc bani de la UEFA.....doar ca in cupele europene sunt multi de talia lui Becali....
Sunt Dinamovist dar astea sunt speculatii de 2 lei
De fapt, nu conteaza cine si ce scrie. Pana la urma e democratie. Dar acesti trei asa-zisi "ziaristi" sunt legati de un cod deontologic a carui existenta ei refuza s-o accepte! Astia trei se cred Dumnezeii presei romanesti sau cum?!? Nu au nicio opreliste. Calca in picioare si arunca noroi pe tot ceea ce este legat de FCSB si Becali cand vor si cum vor, iar pe noi ne cadorisesc cu asa-zisele "cartonase galbene", ca sa ne inchida gura, tocmai cand le atragem atentia ca au un comportament deviant de la normalitatea profesionala. Nu este nimeni care sa ii opreasca? Legea? Redactorul sef? Oricine?!?
Vai de voi, "Ziariștilor"! Voi ați practicat vreun sport? Măcar țurca! Urmăriți transmisiile de fotbal la un televizor, nu la radio!
Chiar aveti nevoie de trei "ziaristi" ca sa debitati ineptiile din "articolul" de mai sus? Vai mama voastra...
gigist gretos.
In graba GSP de a lovi în Becali jurnaliștii lovesc in portarii Naționalelor,de fapt singurii jucători români care au făcut minuni la ultimele meciuri!!!De ce nu or spune nimic acești jurnaliști de exemplu de Ianis care pe langa faptul că nu joaca la club nici la Națională nu arata o forma sportivă deosebita???
Slujitorule ai primit branzoaica de la stapin ?
Voi sunteti halucinanti ca veniti cu astfel de povesti Si eu as putea spune ca sunteti dinamovisti sau tineti cu CFR Cluj si vreti sa destabilizati FCSB-ul Unde ajungem cu astfel de interpretari ?!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.