Comentarii (121)
guess.why
guess.why  •  04 Septembrie 2020, 19:31
Postat de roja.azul pe 04 Septembrie 2020, 19:28

Joaca Nationala acum, nu are rost sa deviem de la subiect! Toata lumea stie ca FCSB E STEAUA!:))

Corect, trebuie sa sustinem nationala mica. Hai Romania! Nu eu am deschis "disputa", dar nu puteam sa raman impasibil :))

mario_rdfe
mario_rdfe  •  04 Septembrie 2020, 19:28
Postat de roja.azul pe 04 Septembrie 2020, 19:25

3 mingi grele scoase de Vlad si un gol marcat de Olaru! Ce spuneai? Pacat ca au egalat imediat finlandezii!

Ai dreptate, a aparat bine vlad iar olaru a marcat un gol superb, dupa o faza individuala..dar astazi joaca Romania, hai sa terminam cu astea. sper sa scoata tot vlad, si olaru sa mai marcheze de cinci ori, plus trei man.

1274464749300910
Robert Sergiu  •  04 Septembrie 2020, 19:26

Tot STEAUA e baza!!

guess.why
guess.why  •  04 Septembrie 2020, 19:26
Postat de caligulaclash pe 04 Septembrie 2020, 19:02

vlad,man,olaru,morutan. era si coman si petre in mod normal. mai mult de jumatate din natioanal formata doar din stelisti. bravo STEAUA.

Toata sustinerea pentru jucatorii care evolueaza sub tricolor, dar, in mod cert, indisputabil si irevocabil, fc fcsb nu e Steaua!

171875491077582
Costel Chelaru  •  04 Septembrie 2020, 19:07

Ne meritam soarta...cum ma sa apere Vlad? Cine la vazut fotbalist pe asta?Sunt portari mai buni si in liga 3

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  04 Septembrie 2020, 19:07
Postat de caligulaclash pe 04 Septembrie 2020, 19:02

vlad,man,olaru,morutan. era si coman si petre in mod normal. mai mult de jumatate din natioanal formata doar din stelisti. bravo STEAUA.

Pleaca ba prostule gigist.

116538290032900
Alice Popa  •  04 Septembrie 2020, 21:22

Bafta cat duce trenul! Finlanrezii au fost mai buni. Si mai naiv.

bazinga
bazinga  •  04 Septembrie 2020, 21:13

Ce bine era daca pierdea acasa Danemarca cu Ucraina! Poate va ajunge antrenor adevarat Mutu, cine stie ?

5abie.spintecatoru
5abie.spintecatoru  •  04 Septembrie 2020, 21:04

Felicitări și mult succes in continuare ! Sper ca și reprezentativa mare sa aducă o victorie .Hai România !

utilizator șters
utilizator șters  •  04 Septembrie 2020, 21:04
Postat de bigd pe 04 Septembrie 2020, 21:00

Are aere de vedeta si de asta greseste mult, dar cine a jucat fotbal la un nivel superior celui din curtea scolii isi da seama ca omul are calitate, stie cu mingea

Hai sa nu zici ca ai jucat și “ fotbal la un nivel superior celui din curtea scolii” ... :-))))) Ce îmi plac mie fcsbistii, polivalenți nevoie mare! :-)))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 13
Comentează