Alte știri din fotbal
Cele trei echipe din Vestul Europei care l-au vrut pe Daniel Bîrligea în această iarnă » De ce a picat transferul
1
Cum se ratează zeci de copii și juniori » Omul cu 3 titluri în România dezvăluie ce a văzut: „Se sabotau fără să știe! Chiar în fața stadionului”
0
Fostul jucător de la Dinamo, condamnat la 3 ani de închisoare » De ce a fost acuzat + Pedepsa a fost suspendată
0
Gigi Becali și-a pierdut răbdarea cu Daniel Bîrligea și aduce înlocuitor: „Doar nu sunt idiot să stau după el”
0
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin, the end of story » Fiorentina a închis transferul: împrumut pentru 500.000 de euro!
0
Nicolae Stanciu a a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!” » Ce număr va purta
0
Verdictul în cazul lui Jude Bellingham » Englezul ratează duelul cu Benfica!
0
Cristiano Ronaldo s-a supărat pe saudiți și nu vrea să joace azi! Motivul e incredibil
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
„Mama a tras în 1990 un loz în plic și a câștigat o excursie la Campionatul ...
GSP SPECIAL
Un bărbat și-a construit cu propriile mâini casa la care visa, iar 50 de ...
Libertatea
Oameni buni , echipele din Liga 1 de abia au bani sa plateasca salariile la jucatori. Credeti ca ar avea bani sa tina si o echipa de fotbal feminin? Este o aberatie sa fortezi cluburile sa finanteze echipe de fete in conditiile in care mai bine de jumatate din cluburile romanesti de prima liga traiesc din banii de televiziune.
Pai...nu prea se deosebeste de fotbalul masculin!Folosesc aceleasi mijloace!Alergatura,forta etc!Problema e,ca se poate ivi oricand vreun demagog,care in numele egalitatii bla,bla,sa faca"galagie" ca femeile sa poata juca si in echipe"mixte",alaturi de barbati!
Încă nu au spectatori pentru că nu există tradiție în fotbal feminin iar tradiție nu poți face dacă nu ajuți financiar echipele, cel puțin la început. Cluburile sunt obligate la multe lucruri, de ce tocmai ăsta vă deranjeaza?
Nu te obligă nimeni să faci fotbal. Dacă vrei să faci fotbal te supui unor reguli. E simplu.
Sa isi faca si o mie de echipe, dar nu pe spatele celorlalti. Practic Burleanu vrea ca echipele de fotbal masculin sa finanteze, dupa ce ca sunt majoritatea in saracie lucie, si cate o echipa feminina . Cu exceptia catorva tari (US, Suedia, Germania, Olanda) fotbalul feminin are o asistenta abismala si nu produc financiar nimic. In Anglia unde vin 2-3 mii de suporteri si la liga a 6a, vin 50 la un meci de fete de prima liga.
Ba, da' cum se pricepe Calinescu asta la toate... E si asta tot un fel de Becali, dar nu la fel de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sănătate și armonie, maestre! Lasă ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai urmeaza si echipa evadatilor de la Balaceanca in frunte cu cei doi pacienti.
O *** de om acest calinescu, nu a spus si cum *** ??? D-zeu a avut grija de el !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu poti sa impui un numar minim de jucatori romani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.