Alte știri din fotbal
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
S-a stabilit unde se joacă Dinamo - FCSB » Ce pregătește clubul gazdă
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Știri din fotbal internațional
Giuleștiul, la 90 de minute de Liga Campionilor! Toate rezultatele serii din play-off
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
Mai e vorba de gramatica atunci cand pana si camerele TV au fost surprinse?
omul e inginer electronist, gramatica limbii romane se invata dupa facultate, dar nu se stie si dupa citi ani! sau niciodata?
A pus si omul mai multe virgule ca sa nu iasa lipsa. Daca vrei licente poetice uite niste citate dintr-un articol de ieri al aceluiasi autor: "Germania, gol ANTOLOGIC în poarta Italiei » Așa ceva nu s-a mai văzut: inclusiv camerele TV au fost surprinse" sau: "Donnarrumma a mult ieșit, el fiind chiar mai aproape decât italianul de poarta lăsată goală"
Nu inteleg ce vina are Dragus? A dat 30 de goluri la echipa de club si la Nationala n-a vrut? Ca si cum ai baga pe gazon vaca stearpa si apoi ai critica-o ca n-a dat 10L de lapte.
Dragus in primul 11 azi cu San Marino ca sa prinda forma, acum se vede ca nu s diferente intre cei care au antrenat inainte nationals si Lucescu. Pun pariu ca Dragus si daca rateaza cu San Marino atata timp cat o sa i fie IMPUS lui Lucescu, nu o sa aiba nimic de comentat. Se pare ca ai ales sa pleci pe usa din spate Mister Lucescu. Il mai asteptam pe Nicolas la echipa nationala( doar o chestie de timp, indiferent de cum performeaza ) ca Ianis e deja garantat, nu conteaza ce face pe teren, poate sa intre cu tigara n gura, ca tot o sa fie apoi convocat.
''fl. raducioiu l-a criticat, in ziua meciului cu.......''? ''Complementul direct şi complementul indirect, aşezate după predicat, nu se despart prin virgulă.''...asa o fi, mai duta, cum zice la dictionar? acuma, ce-o fi ala complement sau predicat crezi ca poti afla de la colegi ori e abrogata regula si nu stii decit tu? dar nu-i bai, compensati cu prea-plinul de cultura vesnic demonstrat! aliluia, aliluia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.