Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
am un prieten care facuse la un moment dat rost de nr de telefon mobil al lui Paunescu. cat de greu ar fi sa-l gaseasca pe al lui Chivorchian?..
mai pune'l pe vlad tepes pt oltenia si pune acolo sa fie si la banat ceva, un iancu de hunedoara!
tipic... generalizezi aiurea, "moldovenii is asa, oltenii is asa" ... arata-mi tu o zona unde-s toti frumosi si destepti si bine crescuti, nu doar din Romania, din toata lumea asta... prostul traieste poarta-n poarta cu geniul peste tot in lume.
doar ca trebuie sa stii dinainte la ce restaurant vine si cand :)
daca vine la Iasi eu ma duc, zic si eu ca-s de la Avantul Holboca (oricum nu stie el)... o situatie win-win, iau si eu cina in oras gratis si se bucura si el ca s-a prezentat cineva la intalnire totusi :))
Fraiere habar n-ai pe ce planeta traiesti pt ca din Oltenia sunt cei mai mari conducatori pe care i-a avut Romania printre care Mihai Viteazul, Mircea cel Batran, Brancovenii, Cantacuzino, Neagoe Basarab, Tudor Vladimirescu, Ceausescu, si altii... Vad ca esti fan Timisoara, mai bine ne spui cum de la tine din Banat nu a fost nici un mare conducator, voi ati fost condusi intotdeauna de unguri si de austrieci, nu ati avut nici un conducator care sa se impuna in fata lor... si la fel se intampla si acum, ia spune-ne cum toate companiile si institutiile de la tine din oras sunt conduse de olteni sau de moldoveni...
Nu vine dinozaurul de Chivorchian si la Galati sa-i tragem un flit in ochi.....ideal ar fi sa-l aduca si pe militianul de Dragomir, garantam ca venim multi sa-i luam la suturi!
Baaaaa! Ce aglomeratie!
Pt.maryuss: Tu habar nu ai cine a fost Creanga si Eminescu. Tu stii doar ce au fabricat comunistii despre ei. Adevarata fata a celor doi o stiu doar istoricii literaturii. Nu sunt deloc de lăudat. In plus din Oltenia a apărut Nicolae Titulescu om de nivel European, Gogu Constantinescu, inventator de nivel mondial Henry Coandă, alt inventator iar literatura are si ea destui olteni dar nu vreau sa mai pierd timpul cu tine. Esti un necunoscator, asa ai grait.
Toate zonele controlate de USL vor vota gica popescu,in oltenia 100% se va vota popescu iar in moldova poate doar prunea si pinalty sa nu il voteze pe popescu 90% vor vota popescu,aceste alegeri sunt deja rezolvate de USL la fel ca cele de la tenis cu george cosac si la handbal cu alexandru dedu,nu ma intereseaza politica,mi-e sila de toate partidele si nu cred ca voi vota prea curand pe cineva dar asta e adevarul si chit ca intr-un minut imi va fi sters am scris acest comentariu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.