Alte știri din fotbal
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
2
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
6
Știri din fotbal internațional
Capcana în care poate cădea Anglia, conform lui Alan Shearer: „Ați văzut lucrurile bizare din jurul Argentinei?”
0
Oficial! Plângere împotriva lui Gianni Infantino
1
Craioveanu și Ilie Dumitrescu au văzut omul meciului Franța - Spania și s-au contrazis: „E «pușcărie»!”
2
Zeljko Kopic a sesizat un detaliu la victoria Spaniei: „Pe ei trei îi remarc în mod special”. Ce zonă l-a impresionat pe ex-dinamovist
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
dreapta...corect :)
fundas dreapta..si da...
1.Ce cauta Cociş la nationala ? daca il foloseste titular nici nu are rost sa ma mai uit la meci :| 2. Cum e posibil sa nu avem fundas stanga convocat ?
sper sa fie maxim titular si grozav sa stea pe banca! :D
cred ca si turcii si batavii sunt khakati pe ei deja numai cat au citit articolul asta
Meciul asta cu Turcia este cel mai important din campania de calificare . Mai repede batem turcia acolo decit sa facem egal cu Olanda la bucale. Sunt convins ca Piti stie acest lucru . Trebuie sa ne dam viata la istanbul , sa avem noroc si un arbitru bun .
Jucatorii stelei au un psihic excelent dar sunt obositi fizic . Eu nu as miza pe ei decit o repriza . In rest trebuie introdusi jucatorii cei mai in forma cu exceptia lui Mutu . Ala poate juca si intr-un picior si supraponderal . Jucatorii romani sunt cam de aceeasi valoare fiecare pe postul lui ca doar nu avem vreun messi .
in primul meci de acasa al lui Ajaccio a fost gras rau, la Lille si aici doar durduliu. eu nu am nimic cu el pt ca-si va reveni dar nu-l inteleg de ce n-a semnat in Turcia cu Besiktas sau Fener. echipe gen Cesena si Ajaccio nu-l ajuta deloc ca sa marcheze. uita-te la Adrian in penultima poza din randul 2 si spune-mi ca nu e asa!
vezi in gura? MUTU nu e gras
atunci sa-l ia si pe Patulea! si jucam pacalici cu turcii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.