Alte știri din fotbal
Dinamo, mai rău decât anticipa Andrei Nicolescu! Finanțele pe 2025: cheltuielile au explodat
0
Vești de ultimă oră de la Săftica în privința atacanților cu probleme ai „câinilor”
0
Jucătorul din Liga 2 convocat la națională l-a învins pe marele Prosinecki
0
Reacție copleșitoare a fostului antrenor de Liga 1 înaintea revenirii lui Gică Hagi: „Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca proștii”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Bosniei a "închis gura" criticilor cu două fotografii și șase cuvinte!
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
0
100.000 de oameni în stradă la Sarajevo! Imagini senzaționale, după calificarea la Campionatul Mondial
0
Fanii Spaniei și-au lăsat mască propriii jucători cu scandările din timpul amicalului cu Egipt! „Și noi, ca jucători, am fost șocați”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
titlul ala il detine chiripres...de altfel cuplul chiriches-gardos a fost cel mai slab al nationalei, meciul olanda-romania 4-0, cu cei doi pacalici facand 3 goluri cadou, plus alte ocazii create din cauza maimutoilor.
Prost e Ivan asta Doamneeeeee !!!! Crezi ca ne ierta Vidal din asa pozitie?!
Ce *** dejucator.Cum sa joci la Nationala si sa faci misto de adversar. Ne meritam locul 4 in grupa de la mondiale.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ivan cel prost
ivan este cel mai slab jucator din istoria nationalei romaniei.
Tu esti romanul tipic care vede conspiratii peste tot...stie tot dar nu are habar de nimic...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
deci cel putin 70% din titulari sunt stelisti si tu spui ca se joaca fara stelisti. tare,ce sa spun. fara stelisti s-a jucta cu polonia si vedem rezultatul. ai devenit stelist sau cum de recunosti ca fara stelisti nationala este zero.
Te pui la mintea lor?! Cand luam bataie, adica aproape de fiecare data, atunci uita ca sunt stelisti ... Pe mine nu ma intereseaza de la ce club vin, conteaza doar cum joaca si cum se dedica Nationalei! In sport mai si pierzi, nu e un capat de tara, insa conteaza si cum pierzi. Una e sa iesi invins de pe teren desi ai dat tot ce ai putut, te-ai agatat cu dintii de adversar, insa in ciuda tuturor eforturilor adversarul a fost pur si simplu mai bun si alta cum am pierdut noi in Polonia ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.