Alte știri din fotbal
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
3
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
6
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho vrea să transfere un atacant la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Pai ar putea Gigi sa-i cumpere pe toti (nu si pe Andone) si sa-i faca FCSBisti. Ai fi foarte mandru, nu-i asa? Mentalitate FCSB.
Debutează și piticul ăsta. Of. Ce nație pestriță suntem!
Exact! De-aia urasc cand transmit astia meciurile. Adica entuziasmul asta prostesc care isi avea locul numai daca eram pe primul loc in grupa cu victorii pe linie...dar nu cand stii ca joci ca o cizma in oficiale
Te referi la Tatarusanu, Tosca, Latovlevici si Chiriches? Cu ei chiar suntem ciuca batailor.
Ne imbatam cu apa rece.la amicale stam bine.problema e la meciuri oficiale. Daca eram meseriasi nu aveam 6 puncte din 6 meciuri si locul 4 la egalitate cu ARMENIA. Intr- o grupa usoara,in care ni am day peste marile echipe ale Europei.Avem o grupa de mana a 2, asa ca rexiltatul din seara asya e mincinos. Asa cum a fost so mrciul cu SPANIA, SI ARGENTINA.ERAM MANDRII CS NU ME- AU BATUT,DAR FAND TREBUIA SA CASTIGAM NU AM FACUT- O.
Și-au revenit ***. Ne calmează Kazahstanul. Comentatorii sunt la un pas de orgasm. Îmi este scârbă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
http://images.gsp.ro/usr/imagini/2017/05/28/823445-08-caterinca-fcsb.jpg
Doar stelistii conteaza la nationala, fara ei am fi ciuca batailor.
Unde erai mă când am avut nevoie de tine? Ce gol superb a dat Nic cel mic!
Auzi la comentatori,gemenii golului:))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.