Alte știri din fotbal
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
5
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
7
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Știri din fotbal internațional
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: echipele de start
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipele de start
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Fabrizio Romano dă vestea momentului pentru Cristi Chivu: „Oferta e surprinzătoare”
2
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Slujitorii lui gelu eftimie denigreaza de ani intregi nationala, doar pentru ca jucatorii lor lipsiti de valoare si cu zero meciuri in Europa nu sunt convocati
Joaca Romania de zici ca-i Brazilia:)))))))
prostalaule!
Am fost sustinator fervent al lui Chiriches,dar acum baiatul e praf si pulbere.Cam cum sunt si Tosca,Stancu,Pintilii,cazuri clasate,nu mai au ce cauta la nationala.
Ce vina are Daum iin seara asta??. Asta e valoarea jucatorilor Romani. Hanca daca avea valoare o dadea in poarta.La fel si B.Stancu,da- o ba in poarta. Valoarea jucatorilor Romani= manele, bautura si cam atat.Vor bani multi dar de fotbal au uitat.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ratare de amator stancu :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ne bat chilienii de parca am fi FC FCSB si e bine.Hei hei hei! ! !
A ratat și Stancu. :))
Nu va mai faceti sange rau. Schimbati canalul!! Schimbati subiectul!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.