Alte știri din fotbal
Răzvan Burleanu: „Am luat în calcul suspendarea meciului de marți, am vorbit cu slovacii și cu UEFA”
0
Ce se întâmplă cu naționala României la Mogoșoaia, în timp ce Lucescu a rămas internat
0
Cele 32 de echipe rămase în cursa pentru Liga 2 » Cât de complicat e sistemul de promovare în acest sezon
0
Ciprian Marica, despre problemele lui Mircea Lucescu: „Probabil l-a consumat și acest meci cu Turcia”
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Atacantul venit direct din „Războiul Stelelor” să fie golgheter în România: ...
Libertatea
Good one :))) Prepelita chiar a jucat bine in seara asta.
"Keseru a invatat fotbal la Steaua? Dar Papp? Dar Sanmartean? Sunt produsi de Steaua? Au crescut la academia din Ghencea?" SESIZEZI LEGATURA acum??????????
Hai sa nu facem pe plac unora si nici sa fim carcotasi. Romania urca usor usor prin munca si determinare. Iata ca si in sport Romania merge mai bine. Felicitari.
mai bajeti....unii latrati de prin minutul 30 ca, Keseru e Out?!!!
Bah,s-a drogat Prepelita?????Si l-a luat si pe Bicfalvi cu el?????:D.....le-a dat Sanmartean ce trage si el.....
BICFALVI JOACA PE POSTUL LUI FLORESCU DAR CHIAR E BUN.
Ce legatura are comentariul meu cu al tau? Iti spun eu... Niciuna. E bine ca sunteti intai stelisti si apoi romani. Keseru e intai stelist si apoi roman,la fel si ceilalti 10 sau cati zici ca sunt la nationala.
ma bo/ule tot mai ai tupeul sa comentezi , dupa ce ti-a dat KE$$$ERU mure ??? nu te-ai saturat ba redneck ??? iti mai dam noi in completare...
lua-ti-as caruta la misto rad cu lacrimi... un fel de parzt cu pulpa.....
O focă agresează sexual un pinguin (VIDEO) - Descopera.ro Lali, vezi sa nu te filmeze si astia pe tine cand agresezi gainile vecinilor. De ce le-ai furat gainile gospodarilor alora ? Te-am vazut la tv cum fugeai cu ele, lua-ti-as caruta la misto.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.