FOTBAL  »  NATIONALA  »  ROMÂNIA - ARGENTINA

FOTO Lui Messi i s-a făcut rău » Argentinianul a vomitat pe teren în primele minute ale amicalului cu România

Articol de GSP - Publicat miercuri, 05 martie 2014 00:00 / Actualizat miercuri, 05 martie 2014 23:06

Vedeta Barcelonei a avut un început de meci ezitant părînd că fizic nu e în cel mai bun moment.

La mai puţin de 10 minute de la start, Messi a vomitat pe gazon, aducînd aminte de secvenţele din meciul Argentinei cu Bolivia, disputat la o altitudine de 3650 de metri.

Dinamo e condamnată la retrogradare! Nici victoria cu UTA nu îi asigură barajul » Toate CALCULELE: de ce rezultate indirecte au nevoie „câinii”

În 1987 termina în fața lui Hagi în cursa pentru Balonul de Aur, acum e agent imobiliar » Și-a schimbat și look-ul: „Samuraiul a plecat în vacanță!”