dinamofurata
dinamofurata  •  09 Octombrie 2020, 21:18
Postat de Ionescu Alexandru pe 09 Octombrie 2020, 21:14

Lasa ca nici cu al vostru nu mi-e rusine, pisica ***.

Daca era invers ce mai spuneai ? FCSB e pe locul 7 in Europa la cele mai multe penaltiuri primite. Clasamentul cele mai multe penaltiuri primite ( 1 penalty/ x minute): 209 FK Crvena Zvezda (Serbia) 262 IFK Mariehamn (Finlanda) 264 Panathinaikos FC (Grecia) 270 Slavia Praha (Cehia) 276 NK Olimpija (Slovenia) 284 Radnički Niš (Serbia) 290 FC FCSB (***) Real primeste penalty la 371 minute, Barcelona un penalty la 515 minute, Bayern unu la 519 minute, PSG unul la 320 minute. FCSB *** ca sa termine si ei pe locul 5.

valentindragobete
valentindragobete  •  09 Octombrie 2020, 21:15
Postat de dinamofurata pe 09 Octombrie 2020, 21:07

Cam asa a primit si FC Fcsb penalty cu Dinamo.

Dinamomiloaga

744845522326520
Ionescu Alexandru  •  09 Octombrie 2020, 21:14

709805892481020
Eugén Jenő Incze  •  09 Octombrie 2020, 21:11

Degeaba.Dacá au jucat asa de bine báietii nostrii de ce nu au bágat 2,3 goluri si atunci nu era nici o problemá cu 11m...inventat. De áia mari nici nu mai zic nimic...

elgabri
elgabri  •  09 Octombrie 2020, 21:07
Postat de rammstein_deutschland pe 09 Octombrie 2020, 21:05

Daca juca Man sigur castigau !!

Terenul a fost prea moale pentru el ;))))

dinamofurata  •  09 Octombrie 2020, 21:07

bandoleros
bandoleros  •  09 Octombrie 2020, 21:07

Eu cred ca suferiți de mania persecuției, altfel nu se explica atâtea lamentări, a fost gazonul prost, a plouat, a nins, lună plina, luna nouă, vampiri si vârcolaci, am fost furați, etc etc. Nu am văzut meciul, dar rezultatul final arata 0 ( zero) in dreptul României, asa ca ura și la gara. Apropo, ma gândesc ca dacă baga ăștia VAR în Liga 1 probabil ca meciurile vor fi întrerupte din 5 în 5 minute.

rammstein_deutschland
rammstein_deutschland  •  09 Octombrie 2020, 21:05

sepsi.osk
sepsi.osk  •  09 Octombrie 2020, 21:05
Postat de sepsi.osk pe 09 Octombrie 2020, 20:58

"România U21 a pierdut meciul amical cu Ucraina U21, scor 0-1, dintr-un penalty tranformat de Sergiy Buletsa în minutul 80. Daca era amical, atunci nu mai conteaza, daca au pierdut. La urmatoarea partida va fi mai bine! Hai baietii!

Wow ce rapizi sunteti! O scuza, macar, nu merit? Pá!