Alte știri din fotbal
DEZASTRU în Liga 2 pentru Steaua și CS Dinamo: singurele echipe fără puncte după primele trei runde
0
Dinamo, mutare MAJORĂ a doua zi după victoria cu Rapid: plătește 500.000 de euro!
0
„Un pariu pierdut pentru Dinamo” » Dincolo de victoria cu Rapid, legenda „câinilor” reclamă: „Nicio echipă profesionistă nu face așa ceva!”
1
Dani Coman, tulburat de dispariția-șoc a echipei din România
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City, aproape de înlocuitorul lui Rodri » 100 de milioane de euro pentru tânărul de 18 ani
0
Barcelona, Real și Atletico se luptă pentru noua senzație din Olanda
0
Alexandru Ișfan a debutat pentru noua echipă!
0
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Lifestyle
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
O dronă, intrată în spațiul aerian dinspre Republica Moldova, a fost ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Sa marcheze cineva !! Indiferent cine :))) .... ca ghiceste oracolul de la Balcesti acest egal !!! :))) Si ma vad nevoit sa ii cer scuze pentru ce am spus cand anunta pompos ca se termina egal !!!! :)))
,) pentru ceilalti care n-au gasit, e pe Digisport 3
dha, sa intre ogbu, maah!!!
Pana la moarte!!!!!!!!!!!!Cu Piti pana la moarteeeeeeeeee!@!!!!!!@@@
rusescu aduce cu romica surdu!:))))
Digi Sport 3
Fraiere, daca Bill Gates are inspe mii de miliarde inseamna ca le-a furat ?
Ciurli burli asta de Lessi nu a facut nimic. A venit ne-a luat banu`si gata!La ce fata albicioasa are e putin mai frumos decat Yeti!
Ma nu avem superstaruri precum Argentina,Spania,Olanda sau Germania insa nu suntem nici chiar atat de jos cum vor unii sa credem.In acea generatie a lui Hagi crezi ca jucam spectaculos?Stii cum am batut Argentina in 94?Am stat cu fundul in poarta si ne-am dus pe contra atac in acel meci Romania a jucat cu 2 jucatori in total ofensivi.Hagi si Ilie Dumitrescu pentru ca pe Raducioiu il aveam suspendat.
Din toti care'ai zis tu, singurul care n-a fãcut nimic (in afarã de a sta ca un raton pe teren) a fost Torje, piticu' plombat. Ala e patetic deja dar.. Piturcã aplicã metoda Cocis, dragoste cu sila.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.