Alte știri din fotbal
Dat afară de la CFR Cluj, Antonio Folha acuză vehement: „Nu am primit niciun euro! Ne-au mințit când au cerut rezilierea contractului”
0
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
..hihi ..!
din cate stiu eu in meciul cu franta au fost mai multi stelisti si nau primit gol nu ca in meciul asta cu petarde de la dinamo si u.Si nici na fost penalti asa ca am avut noroc cu arbitrul ca de nu ne faceam de cacao,oricum suntem dar ii bine ca nam piedut.
Aia au fost niste ani bunicei dar doar atita . Nici macar atunci nu dominam europa la nivel de cluburi .Erau altele si atunci nu noi . Insa Da atunci ne stiau destui de frica .Rpete noi nu insemnam nimic si nu vom insemna nimic in acest sport dar mie imi place sa vizionez Liga 1 sa fac mizto de imperator .
ba si piturca asta e prost dece nu conjoaca juctori mai buni auzi matel
Moflea eu zic ca la Mondiale ne calificam de pe primul loc .
Ba si ce daca ne calificam in semifinale !!! Ba ? Noi nu reprezentam nimic in acest sport si nu am reprezentat nimic niciodata cu eceptia a un an, maxim 2. Nici macar atunci nu am fost pe podium. Tii se pare asa mult ? Lasa demagogia .
te inseli romania a insemnat ceva la fotbal o singura data prin steaua in 86 care cu o echipa foarte buna si cu multa sansa a castigat o cupa a campionilor si daca vrei pune si supecupa europei ca e tot trofeu finala din 88-89 nu o mai punem.Dar asta la nivel de club, atunci am fost cei mai buni , esti cel mai bun cand castigi un trofeu.Altfel e plina lumea de super puteri care `domina fotbalul` vezi locul 3 al turcilor la ec, vezi locul 3 al bulgariei etc.Sa fim seriosi, marile puteri sunt putine 4 5 maxim.
bine sunt de acord ca la nivel de nationala cehii sau portughezii au insemnat putin mai mult pt fotbalul mondial dar de aici pana a abera ca sunt sau fost forte si au dominat fotbalul mondial ...calelunga prietene.Asta spuneam si eu ca romania nu a castigat nimic nici mcara cand am avut fotbalistiti buni, cu toate astea tot sunt mandur ca roman si sunt fericit ca am fost contemporan cu generatia de `aur` pt romania acele mici succese si calificari consecutive si mai ales jocul prestat a insemnat mult.
Doar o vorba sa mai spun .. .. ne calificam in 2024 ! mai e putin ! asteptam
si? asta inseamna ca dominat fotbalul mondial? nu e nevoie sa`mi spui tu nimci te asigur ca stiu multe poate mai multe decat iti nchipui tu.Daca citeai mai sus am spus ca jucat o finala de campionat european portugalia ceea ce e echivalent cu ce ai s[pus tu adica au fost vicecampioni.ce faci vi si repeti ce am spus eu deja? generatia lui eusebio a fost ca generatia lui hagi, adica nu au castigat nimic, cu 2 minute de ateentie aveam si romania locul 3 sau 4 sau de ce nu finalisti la un world cup asta nu inseamna ca am dominat fotbalul.Vorbeam de cu totul altceva, spania a fost inexisteenta pana acu cativa ani.Adeveratale forte sunt altele nu croatia sau cehia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.