Comentarii (427)
ropo
ropo  •  10 Iunie 2017, 23:24
Postat de eucutine pe 10 Iunie 2017, 23:17

la cluj, lituania ti-a dat cu terenul in cap, iar antrenor era 6:6.

Habar n-are ce vorbeste

samertx
samertx  •  10 Iunie 2017, 23:21
Postat de Livi Andrei pe 10 Iunie 2017, 23:19

Gogule, Daum este principalul vinovat! Nici pe vremea lu' cascheta nu am vazut Romania atat de slaba! Pur si simplu nu exista pe teren. zero ocazii si credema, Polonia azi a jucat cu frana de mana trasa!

Domnule Livi, nu-mi permit să vă contrazic, oarecum avem valoare, dar suntem prost reprezentați, uitați-vă în jurul dumneavoastră. :))

capablanca
capablanca  •  10 Iunie 2017, 23:21

Nu putem spune ca echipa Romaniei e varza. Nu putem... pentru ca am jigni varza...

iosif.vs
iosif.vs  •  10 Iunie 2017, 23:20

Sa vina razvan lucescu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

laurentyu1964
laurentyu1964  •  10 Iunie 2017, 23:22
Postat de fangigi pe 10 Iunie 2017, 23:22

Sunt 7 fcsbisti pe teren samantare provincial, nici un antrenor n-ar avea ce face cu asemenea echipa!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

brandremist
brandremist  •  10 Iunie 2017, 23:22

Hai, Hanca! Hai cu golurile!

foxy
foxy  •  10 Iunie 2017, 23:22

Haide Hanca!Fara frica!

roja_azul76
roja_azul76  •  10 Iunie 2017, 23:18
Postat de foxy pe 10 Iunie 2017, 23:21

Gol!3-1!Eu mai sper!Jur!...

Optimistule:)))))

laurentyu1964
laurentyu1964  •  10 Iunie 2017, 23:22
Postat de observator_federal pe 10 Iunie 2017, 23:16

Echipei sper ca nu-i reprosezi mare lucru: pe Benzar si Marin a vrut sa-i cumpere si Gigi (ba chiar si pe Sapunaru, pana la un moment dat) ... Doar FCSB! Generatie de ratati, fotbal viciat grav de judecatile de valoare impuse de un cioban cu cazier!!

tu du te la scoala, si pe urma sa vorbesti cu oamenii mari .

fangigi
fangigi  •  10 Iunie 2017, 23:22
Postat de steaua1986forever pe 10 Iunie 2017, 23:14

Nu iti e rusine gainarule sa spui asa ceva? Acum ia vezi cine a gresit? SAPUNARU si ceilalti destepti ...in frunte cu nonantrenorul asta si cu nonpresedintele de la minifotbal....

Sunt 7 fcsbisti pe teren samantare provincial, nici un antrenor n-ar avea ce face cu asemenea echipa!

  • 1
  • •••
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • •••
  • 43
Comentează