Comentarii (427)
iosif.vs
iosif.vs  •  10 Iunie 2017, 22:25
Postat de 9orthopaedic pe 10 Iunie 2017, 22:27

***

Hahahahahahahaahahahaaa :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

alegsandru
alegsandru  •  10 Iunie 2017, 22:27

Mie imi place de Sapunaru cum vorbeste el asa incruntat si amenintator. #burleanuduteladigi24

iosif.vs
iosif.vs  •  10 Iunie 2017, 22:24
Postat de observator_federal pe 10 Iunie 2017, 22:22

Faultul lui Sapunaru este mai putin daunator, in economia "calificarii", dacat ratarea penaltyului cu Muntenegru de catre... cum il cheama pe ala?... Nicusor.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

brandremist
brandremist  •  10 Iunie 2017, 22:27

A tras Latovlevici. nu putea să îi paseze lui Andone. voia să dea el gol. :))

eucutine
eucutine  •  10 Iunie 2017, 22:24

sut cu dreptul latovlevici...mi-e greu sa cred ca un *** putea sa traga atat de penibil.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pedro_nr1
pedro_nr1  •  10 Iunie 2017, 22:22
Postat de wba33 pe 10 Iunie 2017, 22:24

craci sapunaru...zero barat

cine dreaqu l-a selectionat pe sapunaru ?? cu asta vrem noi calificare ?? sa ne fie de bine cu asa *** :)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

blatistu12
blatistu12  •  10 Iunie 2017, 22:25

Nu are nici o vina Daum. Poate să vina cine o vrea la nationala,daca nu ai jucatori degeaba,il aduci pe prandeli,mourihno,wenger,sa selectioneze pe cine???? SAPUNARUPRINTRE CRACI:)) E VARZA BAIATUL,nu stou de ce mai sta in teren.

853246084756615
Marcel Popa  •  10 Iunie 2017, 22:25

o echipa de ratati ,de la a la z.bani aruncati pe geam,nu mai avem echipa nationala de mult.te ia cu scarba cand vezi ca mai cred in sansele de calificare ,astia sant petarde nu fotbalisti.

draxter
draxter  •  10 Iunie 2017, 22:21
Postat de eucutine pe 10 Iunie 2017, 22:21

acum am vazut si eu ca Polonia are portar.

Chiar vroiam sa zic ca nu avem sut pe poarta

yoz7777
yoz7777  •  10 Iunie 2017, 22:24

Asta se intampla cand te bazezi pe trogloditi ca sapun... Eu nu inteleg ce cauta asta la nationala...

  • 1
  • •••
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • •••
  • 43
Comentează