Comentarii (427)
eucutine
eucutine  •  10 Iunie 2017, 23:31

asta e, pana la urma asta e rezultatul unui fotbal capusat de Hydra becalista-fcsb-ista. un fotbal al valizelor, al *** si al grecilor, al cumetriilor, al traficului de puncte, al cersitului de titluri la TAS, al fotbalului comunal.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

observator_federal
observator_federal  •  10 Iunie 2017, 23:31
Postat de daweroirl pe 10 Iunie 2017, 23:31

e o blasfemie sa te cheme Sapunaru si sa fii rapidist cand la ei ,se stie ,*** ,inamicul nr1 !:))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  10 Iunie 2017, 23:31
Postat de balauru48 pe 10 Iunie 2017, 23:33

Singurul bucuros dupa rezultatul asta e Ioanitoaia. Ne pregateste pentru saptamana viitoare 7 articole noi-noute contra lui Burleanu&Daum.

Te-ai prins, tinere! :))

balauru48
balauru48  •  10 Iunie 2017, 23:33

Singurul bucuros dupa rezultatul asta e Ioanitoaia. Ne pregateste pentru saptamana viitoare 7 articole noi-noute contra lui Burleanu&Daum.

daweroirl
daweroirl  •  10 Iunie 2017, 23:31

e o blasfemie sa te cheme Sapunaru si sa fii rapidist cand la ei ,se stie ,*** ,inamicul nr1 !:))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

yoz7777
yoz7777  •  10 Iunie 2017, 23:31
Postat de laurentyu1964 pe 10 Iunie 2017, 23:26

cat a fost Mircea Sandu se castigau calificari pe banda rulanta

Care, alea cu Hagi in teren? Cate calificari ai avut dupa, cu nasu presedinte, 1 la euro? Nu-l mai lua in serios pe nea ovi ca si astuia ii e dor de caviarul de la frf...

1446295948762761
Liviu Sorocan  •  10 Iunie 2017, 23:30

Forza Kazahstan!!!

eucutine
eucutine  •  10 Iunie 2017, 23:26
Postat de daweroirl pe 10 Iunie 2017, 23:28

am vazut unii de 100 milioane sutand mai rau ,nu-i stres ,pe ce da vina haterul roman ...:))

macar aia au realizat ceva, iar alea sunt exceptii...la *** sunt regula...asa a facut si la Euro, asa a facut si la 11m, cand a trimis mingea pe nu se stie unde, de o cauta aia si acum.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

roja_azul76
roja_azul76  •  10 Iunie 2017, 23:26
Postat de foxy pe 10 Iunie 2017, 23:26

Ai vazut?Daca dadea gol Stanciu?...Mai sunt 10 minute, plus prelungiri!Am vazut multe la viata mea!Nu ca ar s-ar intampla acum,dar e posibil!Hai Romania!....FRF,hai cu un nou antrenor!....Hai la cos si cu voi!

Asa sa fie..

yoz7777
yoz7777  •  10 Iunie 2017, 23:29
Postat de foxy pe 10 Iunie 2017, 23:26

Ai vazut?Daca dadea gol Stanciu?...Mai sunt 10 minute, plus prelungiri!Am vazut multe la viata mea!Nu ca ar s-ar intampla acum,dar e posibil!Hai Romania!....FRF,hai cu un nou antrenor!....Hai la cos si cu voi!

Care, alea cu Hagi in teren? Cate calificari ai avut dupa, cu nasu presedinte, 1 la euro? Nu-l mai lua in serios pe nea ovi ca si astuia ii e dor de caviarul de la frf...

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 43
Comentează