Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Torje se supara ca ceea ce este....un prost adica,ce nu este departe de Mitea........nush cine il mai cumpara dupa ce ii expira contractul......
asa-i cum zici cordos..individul asta se leaga de toti romanii ,e parsiv rau+))
Pai eu sunt pentru aducerea lui. Pentru un amical, dar sa nu te astepti sa fie Sanmartean. Cat timp de exemplu Tanase v-a executat de nenumarate ori iar Lazar in derby-urile cu Steaua n-a facut cate Alexe sau chiar Matei.
Vorbim duminica seara, dar cum esti mult mai batran ca mine, o sa te menajez sa nu patesti ceva de suparare cand o sa afli ca Kioretele merge la puscarie langa Mircea Basescu si amanta lui ciganca Woodrea in celula cu Dorin Cocos. Chiar am gasit un clip frumos pe tema asta te rog sa l vizionezi: s://www.youtube.com/watch?v=WVCsN93dQs8 De vină-i Ăla Chior
conteaza punctele, la urma urmei. am adunat 10, fara sa fim prea rapizi sau prea spectaculosi. daca eram mai compacti, mai rezistenti, le luam si pe cele 2, cu ungurii. oricum, clasamentul este super ok, pentru Romania. si fara indoiala ca este un clasament corect fata de ce anume a jucat fiecare Nationala in parte, in aceasta toamna.
Fata de cum joaca i8n mod normal,Maxim n-a jucat nimic niciodata la nationala,iar Tanase joace de cand lumea in nota lui obisnuita.......adica"disciplinat tactic"...:))
Am uitat ceva . Sanmartean ( din nou ) cel mai bun de departe . Si se mai supara Torje ca de ce toata presa il lauda pe Sanmartean . Poftim Gabi . A fost si un 11 m neacordat la Lucian , dar e bine pana la urma ca ne-am impus .
N-ati inteles .Poate ca alte civilizatii se afla pe o treapta superioara a evolutiei si totusi nu doresc contactul cu noi.Care sa fie motivul ?;-) Pentru potrivnicul Faustei(Pardaillan):Spatiul Minkowski :-)
Valahule ,ce numar are sectia de votare unde esti presedintele comisiei electorale ? Vezi ca a anuntat Ponta , au sosit buletinele de vot, maine trebuie sa le iei in primire ! A mai spus ca nu a fost multumit cate ai masluit, asa ca, baga ...mare !!!
Sunt 100% convins ca Domnul General, un fin politician pt as atrage simpatia suflarii dinamoviste il va convoca pe Lazar si nu numai de la Dinamo pt acel amical. Iordanescu va vota duminica pt trimiterea Kioretelui la puscarie, de asta poti sa fi 100% sigur.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.