Alte știri din fotbal
Lovitură devastatoare pentru Adrian Mititelu! Juan Bauza și-a denunțat contractul cu FCU Craiova
0
Mircea Rednic, dărâmat de vestea tragică: „Îmi zicea Papa. A fost cel mai bun din Liga 1!”
0
Au lăsat Rapid pentru Dinamo » 3 transferuri pe care „câinii” încă nu le-au anunțat oficial
0
A opta plecare de la CFR Cluj! Fotbalistul a fost prezentat oficial la clubul din Europa
3
Știri din fotbal internațional
Revoltă în Anglia! O vedetă s-a așezat pe gazon și a cerut transferul, antrenorul a anulat antrenamentul
0
FK Auda - FCSB nu se vede la TV în România! Anunț oficial de ultimă oră
0
Suma exorbitantă pe care o cere Guardiola pentru a antrena Italia
0
Cum s-a descurcat Radu Drăgușin la debutul pentru Fiorentina
0
Lifestyle
Wanda Nara a trecut prin şocul vieţii: „Au intrat direct în dormitorul meu”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
2
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Cât a costat un sejur la mare, în Costinești, în perioada festivalului ...
Libertatea
Filmul de groază care i-a îngrozit pe internauți înainte de lansare. ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Sute de permise de conducere românești erau să fie transformate în hârtie ...
Libertatea
Un sfat, nu te mai uita la filme cu..... alieni !!! Maine o sa ne spui ca ai fost rapit de ei ! :))))
Asa si e. Mare pacat ca acest Piturca si-a batut joc de cel mai talentat fotbalist din ultimii 10 ani. Mare pacat.
Corect! In plus creeaza superioritate la mijloc prin urcarile sale! De multe ori pierde mingea deoarece mijlocasii centrali "dorm" si nu se demarcheaza pe pozitii viitoare! Si azi Pintilii de multe ori ramanea in spatele sau!
Hai ma, serios.....crezi chestiilea asta? Sunt sigur ca exista viata in afara pamantului.....si poate ca sunt miliarde de planete locuite...insa aia chiar este o cometa. Praf si Gheata....atat.
Iordanescu : Sanmartean e un artist !
Ba Valahule, daca lucrurile vor merge in continuare bine atunci ce vei mai zice de Burleanu? :))
mure carucior -invalidul fara vina=))))
Oricat de mult mi-ar placea varianta asta, eu vorbeam de Campionatul European. Mi-e greu sa cred ca va mai juca Lucica peste doi ani.
eu zic sa nu mai fie 18 echipe ,facem un campionat cu voi si viitorul si gata.:)))
cam asta e adevarul. Romania pe primul loc cu echipa de stelisti. stiu ca te doare adevarul....uite tanase s-a accidentat la datorie....voi va accidentati la tv cu berile in mana uitandu-va la steaua...pardon romania
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.