Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
FCSB - FK Auda, turul 2 preliminar Conference League » Echipele de start
14
CFR Cluj a înscris în secunda 49 a reprizei! Filmul reușitei
1
U Cluj - Brann, în exil, pentru calificarea în turul 3 din Conference League. Echipele de start
4
Alashkert - CFR Cluj 1-1 » Ardelenii revin în Armenia și păstrează șanse la calificare
9
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
Steag cu simbolul Mișcării Legionare la un miting pro-Călin Georgescu. ...
Libertatea
Panică la Kremlin. Putin a început să-și aresteze cei mai apropiați oameni
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Cât a costat un sejur la mare, în Costinești, în perioada festivalului ...
Libertatea
arabetul de Pitzdi, i'a rapit o cariera frumoasa la nationala lui Sanmartean. cu Sanmartean in teren, sunt convins ca am fi mers si la mondialul din Brazilia.
Alpin e anti stelist dar un bun roman . Nu confunda una cu alte . Alpin e anti basisist si anti udrea . Tu esti lingator de v///agin ! Un flotant naiv si demagog .
Sa fuzioneze cu fofoloanca ma-sii ca mi se rupe de ei :))) si de neamul lor de mancatori de balega :)))
Corect! Totusi suntem prea entuziasti! Am batut niste desculti (bine ca s-a rupt blestemul) si avem o grupa de desculti! Mai e mult pana departe...
Felicitari Papp, felicitari Sanmartean. Nu are importanta clubul de unde vin, pot veni de oriunde. Important e ca isi fac treaba...si inca foarte bine. Inca o data, felicitari!
n-as spune..cred ca,prin experienta lui,inca poate fi folositor..ma rog,asta sa fie cea mai mare problema a noastra,si n-ar fi rau :)))
nu inteleg frustrati care incep sa caute tapi ispasitori chiar si atunci cand echipa castiga :)) ca nu a jucat maxim ca nu a jucat torje ca nu a jucat tanase ca aratat stancu da si eu m-am tras de par si am dat cu pumni in pereti dar am castigat, iar nea puiu imediat l-a scos din teren dar pe de alta parte nici keseru nu a facut mare lucru cert e ca ne lipseste marica
Te referi cumva la mocanita si la shezarika ? Le-a dat tasu tzatza si i-a trimis la culcare :))) ma refer la Papp care e tata lor azi :)))
STEAUA 2-0 IRLANDA DE NORD Restul cluburilor sunt in moarte clinica iar CeFuRa va fuziona cu Ferecvarosi.
ROMANIA = STEAUA! INSOLVENTA = DINAMO!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.