Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
0
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
Roșu stop: schimbare importantă în Serie A! » Decizia anunțată de Liga italiană pentru etapa din week-end
0
Titi Aur a intervenit după ce a auzit explicațiile supraviețuitorului din accident: „E imposibil, nu se poate așa ceva” » Ce s-ar fi întâmplat
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în meciul decisiv pentru calificarea în optimi
0
Au comis-o! Gafă în Italia, înainte de Dortmund - Inter » Cum l-au numit pe Istvan Kovacs
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
9mm sa-i bagi lu ma(mic(utza ta in C_______uR, progenituro....
E antrenorul prost cand joaca atatia jucatori sub nivelul lor.
echipa natiosteleoaia a scos un rezultat valoros tinand con ca majoritatea jucatorilor sunt petarde de care echipele de club vor sa se scape sau imprumutati la alte echipe fara valoare.
Ce "pomana" de lovitura libera! Nu-mi vine sa cred! Aia prin Scotia joaca de-si "rup" tibiile si pìzzdà asta de scotian a fluierat tot! Nici vorba de fault acolo! E si vina lui Piturca ca a retras echipa prea devreme!
Asta e fotbalul, te pedepsete daca incerci sa il pacalesti.oricum de calificat ne vom califica insa acolo nu vom putea face nimic cu o asemenea abordare.
Ridicol. Asta arată ca victoria cu grecii a fost de conjunctură, noi suntem in continuare conduși de Piți și cu jucatori de banca.
Un antrenor cu koae mai baga un atacant la pauza si le dadeam 3 goluri in repr. II.
E specialist ra.ha.t.ul asta orodelean sa nu castige meciuri importante in fata unui public valoros. La fel am patit-o si noi la Craiova cand in fata unui stadion arhiplin, il batea Otelul. Demisia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Suntem de rasul curcilor.Sa-i multumim lui Piti pentru un nou rezultat de prestigiu.Sa te aperi in fata unei echipe submediocra ca a Ungariei iti trebuie curaj.
cand cel mai bun jucator al nostru are 34 de ani, ce mai e de zis? cand n avem un fundas dreapta si un varf in toata tara, treaba e clara. in cativa ani o sa fim de nivelul estoniei, nu vine nimic din spate. apoi nu inteleg de ce nu a fost folosit keseru, asta da 3 goluri din 2 ocazii... pe zi ce trece suntem din ce in ce mai mici.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.