Alte știri din fotbal
Verdict din Generația de Aur: „Hagi ar trebui să controleze tot fotbalul românesc!” » Cum i-a schimbat destinul Mircea Lucescu
0
Ministrul Apărării nu a exclus negocieri cu Gigi Becali pentru CSA Steaua » Ce a răspuns la întrebarea reporterului GSP: „Eu la asta mă uit”
1
Un jucător din Generația de Aur a preferat să se uite la un alt meci în timpul partidei Slovacia – România: „Mi-e rușine”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
5
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
tot timpul am spart la turci si nationala si steaua castigam cu olanda fara cocis si torje si bogdan stancu cu chipciu adi popa si mutu
Romania
Eu aram aproape sigur ca vom fi batuti mar. Sunt bucuros ca am invins Turcia si sper ca Marti sa facem un meci bun. Din pacate multi nu realizeaza ca piturca este un selectioner ( a nu se confunda cu antrenor) Omu are ochi, exceptia fiind Cocis, dar cine stie de ce il convoaca permanent? Azi chiar am vz. o echipa unita si solida.
+10 excelent comentariu! hai Romanai!
mi-au blocat contul noapte trecuta,stiu ca ala era o clona de proasta calitate!
Toate bune si frumoase, multi jucatori au jucat magistral in seara asta, cu o singura rezerva: Cocis. Cu el in teren, am pierdut 10m instant, nu mai zic de sutul de amator. Si inca ceva, turcii s-au sabotat singuri, cu terenul ala prost :))) Ei fiind obligati sa atace, gazonul a fost perfect pt tactica defensiva a lui Piturca
DA, VA FI PLIN CU SIGURANTA, SPER DOAR CA TOATE CELE TREI GALERII SA SE UNEASCA SI DEA TONUL LA MECIUL CU OLANDA SI SA FACEM UN ADEVARAT VACARM.
Fata draga, totusi incearca si bucataria...Stancu era stapan pe partea lui, dar mai in exterior, adica pe banca de rezerve!
Sper sa se formeze o echipa valoroasa,dar fara Cocis !
Pe Steaua i.am vazut. Sa vedem ce fac cei de la CFR cu turcii...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.