Alte știri din fotbal
Azi, este Friday pentru U Cluj! Al 5-lea transfer prezentat de vicecampioană
0
Gigi Becali confirmă: Darius Olaru, vândut! Suma + Când face vizita medicală
2
„Planul este acesta!” » Unde se mută Corvinul Hunedoara după primele șase etape din Superligă
0
Omul de încredere al lui Hagi pleacă definitiv de la Farul: „A decis să renunțe!”
1
Știri din fotbal internațional
„Frăția”, esențială! » Cele 4 reguli ale lui Thomas Tuchel pentru titlul mondial!
0
Gest emoționant al naționalei Portugaliei la CM 2026 în memoria lui Diogo Jota
0
Selecționerul Australiei trage un semnal de alarmă după marea victorie în fața Turciei: „Din punct de vedere emoțional...”
0
Nagelsmann se bazează pe Manuel Neuer la Campionatul Mondial: „Avem mare încredere în el”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Cele mai înfiorătoare castele din Transilvania. Locuri desprinse parcă din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
tatarusanu s-a scos la faza cand a scos mingea cu piciorul, pentru ca primul gol e al lui in proportie de 50%, a plonjat cum plonja .....tiberiu lung :))) :
Ti-am spus pina in 2022 o sa mai avem 6 antrenori dar nu cel al tau . Noi nu suntem nimic in nici un sport de echipe cu exceptia femeilor . Romania se agata de fustele femeilor . Forte sunt : Franta , Olanda, Brazilia , Spania , Germania, etc.. Romania e un zero barat ca si Valahul dezmatat . Valahul o sa moara in ultimul meci din grupa din 2021 de batrinete linistit in somn inainte de meciul cu Andorra .
Popa este un jucator ieftin nu avem pretentii de la el dar ce spui de Maxim care a gresit toate baloanele ca un nesimtit ?
Las-o , metre că-ți ia foc ceasul intern. Ne-am bătut singuri. SINGURI !
Bine, bine.....dar ia dezvolta tu pe vreo 10 - 15 pagini cum a fost o idee geniala titularizarea lui Stancu deoarece ii cunoaste pe turci...asta a fost punctul tau mai devreme.
dap. super discurs. acelasi discurs ca si a mosilor, stramosilor romanului. romanul ramane fidel discursului sau. un discurs care exprima respect fata de adversar/strain/dusman etc. respect sau poate teama? cine stie! astia suntem. atat putem sau nu putem. mai incercam si data viitoare. amigo asta e discursul tau pana la urma si nu vreau sa il nesocotesc. ce vreau sa adaug sau sa spun e doar atat: as fi vrut sa vad si eu macar un pumn in gura turcilor si vreo 2 dinti pe jos si as fi fost foarte multumit chiar si in cazul ca ne'am fi luat 20 de pumni in gura si freo 200 de dinti pe jos. dar asa? si fùtùti si cu pumnii in gura luati! asta am fost in seara asta.
banel e super jucator pe langa adi popa. popa nu are creier nici cat o amiba. alearga? sa fie sanatos, poate casiga maratonul. cu fotbalul nu are treaba nici macar cat are banel. are carente tehnice grave si nu se uita pe teren. iar pe faza defensiva e varza. eu nu fac acum lobby pro banel. fac anti popa. si m-a deranjat comparatia
E "selectioner", nu antrenor. Lucreaza cu ce are si in cat timp are. L-am vazut si pe "marele si modernul antrenor" Muc cel Mic, si pe tata Puiu in ultimul mandat. Ce sa faca Piti? Sa-i gaseasca lui Marica echipa? Sa-l imprumute pe Torje? Indiferent cine vine si pe cine convoaca tot aia e.
In schimb Torje a fost magnific, stralucitor
O sa jucam samba in 2014...Problema e ca va fi la Mamaia.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.