Alte știri din fotbal
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
0
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
1
Surpriză: Emmanuel Yeboah a semnat în Superliga, la 3 ani după despărțirea de CFR Cluj
0
Eddy Gnahore și-a modificat mesajul de adio pentru Dinamo! Ce a șters francezul
7
Știri din fotbal internațional
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial
0
Selecționerul Egiptului lansează acuzații grave: „Voi spune ce cred, indiferent de consecințe”
0
Ce a spus Filipe Coelho, înaintea debutului Universității Craiova în Liga Campionilor
0
Nu Messi! Adrian Iencsi, verdict surprinzător după Argentina - Egipt: „El a fost omul meciului”
1
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
27
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ca daca erau ei in locul nostru jucau pe bune sa ne salveze pe noi...hai ma date-n spanac. O tranteau cu frantujii rau de tot. O sa fie meci plictisitor fara lupta. Peste 3 zile e semifinala si adversarii au deja doua zile de odihna in plus. Ce rost are sa se joace pe bune? Se risca accidentari, oboseala...se merge cu calm in semifinale. ;)
Băiatul ăsta e chiar nesimțit. Adică, după mintea lui, un X este exclus la acest meci de fotbal, pentru că așa vrea el. Măi băiețaș, dacă cei de pe teren consimt împreună să joace la egal e numai problema lor. Iar voi, și așa destul de norocoși de-a lungul vremilor, dacă vă doreați o semifinală trebuia să dați goluri în meciurile voastre. Acum e meciul lor și fac ce vor ei. Iar dacă tăceai poate era mai bine. Un egal chiar mi-ar plăcea în condițiile astea.
Italienii mai bine ne-ar pupa in *** ca sa batem Franta si pentru ei, in loc sa dojeneasca.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar fiorentina cu Genoa ultima etapă ce făcut.?
jurnalistule penibil, advertismentul e doar la adresa romaniei ? daca se face un aranjament, romania aranjeaza cu .....romania ?
Sa nu bănui pe altul,sa nu pizmuiesti asa se zice la chiesa! Asa ca mai Chiesa mai mergi si tu pe la chiesa!
Fii serios, "sportivitatea" nordicilor se duce pe pluta cand au interes, sunt blatisti ca toti altii, nu doar in fotbal. ODATA, candva, cand erau amatori in sport DA, erau corecti, vremuri demult apuse.
Ne bat sigur, dacă Franța joacă în 12, așa cum ne "informează" gsp-ul.
Reusita poza, lipseste muzica din “Godfather” pe fundal. Chiesa, am sa-ti fac o propunere de nerefuzat: Romania- Franta X.
Tipic italienesc. Un macaronar veritabil. Sa ne spună de blaturile lui Juve sau ale Fiorentinei...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.