Alte știri din fotbal
Calculele făcute de Ilie Dumitrescu în Superligă: „Le dau 90% șanse”
0
Ioan Andone dezvăluie unde a câștigat cei mai mulți bani: „Aproape ca în țările arabe” + „Iar asta nu am mai spus până acum”
0
Ilie Dumitrescu, val de critici după Csikszereda - FCSB » A avut un singur remarcat
1
Robert Ilyeș: „Asta e slăbiciunea FCSB-ului. I-am studiat și am lucrat două zile la antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Două dintr-un foc! Meciul care a decis primele retrogradate matematic din Serie A
0
Mirel Rădoi a pierdut și al doilea meci în Turcia!
22
Craioveanu, sunat de scouterii lui Sevilla FC! Se pregătește transferul internaționalului român: „Pas uriaș pentru el”
0
Marko Dugandzic va fi liber de contract din vară
0
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
=))))))
Las', nu te mai lăuda, n-ai făcut nici un biznis. Mitică se scoală-n fiecare dimineață cu ea așa.
pai uite ca ne povesteste. a fost extrema stanga. el fugea repede, iute si cu viteza.))
Ala este evreu khazar, neam cu Bodnarenko.
valahul e in criza dupa ce a vazut ca Mimi si-a updatat stratusul pe facebook: intr-o relatie! Nenunatica, dupa prima seara si si-a asumat relatia in timp ce cu valahul au trait ca doi indragostiti o poveste de dragoste maro, o perioada destul de lunga fara sa isi asume relatia cu el. Asa e in drgoste valahule, indiferent de sex, mai si suferi. No pain, no gain. Acum ce mai faci??? La stelemeaua ai ramas cu un lake, ala se autosadisface, nu are nevoie de tine!
Uite unguru valahule !
avea dreptate, stangul era piciorul de baza, dreptul de sprijin, daca erai extrema stanga..)) stii si tu foarte bine ca schimbarea de picior ajuta fundasul, de aiai ti-a zis sa nu mai schimbi picioruld e executie, pentru a nu pierde factorul surpriza. in fine, tu esti ambidextru ? eu cu stangul trageam mai rar, il foloseam pentru pasa sau sa protejez balonul. de aia si aveam o pivotare spre stanga, pentru a prelua direct pe dreptul..)) saream cam ca halep la forehand..))
Este un filtru pentru spam.
Ba azi noapte am visat numai UDMR-iste !! M-am sculat cu pppla mare .
dupa ce le-au luat caciulita ... i-au pupat pe preput :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.