Alte știri din fotbal
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Surpriză pentru Universitatea Cluj! Revelația Superligii revine la națională după aproape 5 ani
0
Basarab Panduru, prima reacție după schimbările făcute de Mirel Rădoi la FCSB: „Asta vrea”
6
Craiova contraatacă după decizia LPF: „Ne deranjează, poate le e teamă!” » Săgeți subtile: „Toată lumea va fi invitată de noi la petrecere”
1
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor: echipele de start
1
Mohamed Salah a scris istorie pentru Liverpool din primul minut al meciului cu Galatasaray
0
Fosta adversară a României a naturalizat un jucător de la Borussia Dortmund » Schimbă naționala înainte de Cupa Mondială
0
Faza optimilor de finală ale Ligii Campionilor debutează cu Galatasaray - Liverpool: încă un gol la limită
1
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Perfect de acord. Clubul Rapid a fost amendat cu cateva sute de milioane de lei vechi. Gestul alora de la liceul din Covasna e tot unul extremist, nu? Tare sunt curios daca respectivii vor pati ceva. Gesturi extremiste din "partea cealalta" sunt aratate in toate jurnalele de stiri, si nimeni nu ridica un deget. Cum apare un gest extremist romanesc, imediat i se da respectivului in cap. Nu sunt de acord cu extremismul si xenofobia in nici un fel, dar consider ca autorii ar trebui tratati cu aceeasi masura.
stii f bine ca am dreptate "complet"... sunt de acord ca ne facem de ras ca natiune, ca toleram nesimtire crasa si mizerii din partea unor minoritati. Ca ii consideram cetateni romani pe unii care nu stiu boaba romaneste, 2 versuri din imn si ne percep ca niste gunoaie. Dar asta e o problema de alta natura decat cea sportiva, e absurd sa sufere Rapidul pt asa ceva. Trebuie rezolvata problema asta politic, social, intelectual oricum. Si nu aruncata responsabilitatea, implicit amenzile si suspendarile pe spinarea altora, a unui club de fotbal. Ca atunci nu mai e protest legitim, e o maimutareala, o lasitate gen "arunci cu piatra si lasi pe altul sa plateasca". Numai bine! P
mi se pare de bun simt faptul ca FRF si'a cerut scuze pt gestul acelui derbedeu! dar...asta neinsemnand ca sunt de acord cu "actiunile" liderilor minoritatii maghiare, "actiuni" ce se petrec PE TERITORIUL ROMANIEI!!! aici statul roman greseste grav si cu repercusiuni, apatia reactiei sale nu face decat sa dea apa la moara extremistilor si sa faca din ce in ce mai rau si mai des! pana una alta, sunt niste legi ce trebuiesc respectate! SI PUNCT! ce UE, drepturile omului, ale minoritatilor, etc. LEGEA E LEGE! PANA UNA ALTA EI TRAIESC IN ROMANIA SI NU INVERS! in fine...din pacate, si sportul este afectat de mizeria asta numita "politica"...:(
Nu stiu daca ai implinit 14 ani ieri sau alaltaieri, dar sa arzi steagul unei tari la un eveniment public nu inseamna nici curaj si nici patrotism! ___ PATRIOTÍSM - n. Sentiment profund de dragoste și devotament față de patrie și popor. [Sil. -tri-o-] (fr. patriotisme) ____________ EXTREMÍSM - s. n. atitudine caracterizată prin idei, păreri exagerate, unilaterale, rigide, bazată pe ură și intoleranță. (fr. extrémisme) ___ User-ul vaalah e cel mai clar exemplu de extremist de pe gsp.ro, iar extremistii n-au nationalitate, nici steag, nici culori, nici tara,,,, persoanele care au insultat acea eleva sunt extremisti, ca vaalah!
Nu stiu daca ai implinit 14 ani ieri sau alaltaieri, dar sa arzi steagul unei tari la un eveniment public nu inseamna nici curaj si nici patrotism! ___ PATRIOTÍSM - n. Sentiment profund de dragoste și devotament față de patrie și popor. [Sil. -tri-o-] /
Stai linistit ca am intales ,pe jumatate ii dreptate ce spui da numa pe jumate ,si hai sa nu ne jignim ca eu nu te am injurat da?de vro jumate de an de cand comentez pe sait nu m-am legat de un stelist niceodata si de mo injurat am lasat de la mine ,Sanatate
chiar te credeam daca nu puneai virgula aceea inaintea lui "SI"! Daca ai fi un bun roman, ai cunoaste macar limba materna si gramatica acesteia. Eu n-am sustinut niciodata ca actiunile minoritatilor trebuie tolerate pe teritoriul romanesc suveran, doar ca actiunile si protestele trebuie facute responsabil si TREBUIE ASUMATE! Nu ca un las ordinar, lasi clubul sa plateasca si fugi la tren! Daca ai ceva de spus, iti asumi personal, ca un barbat, nu sa traga altii ponoasele. Dar vorbesc chineza pt un analfabet ca tine, oricum la cum stii sa scrii, cred ca n-ai inteles mai nimic din ce-am scris aici. Sanatate!
catre flo legat de ce ii zis
Si ce fac ungurii cu noi ?noi sa ne lasam calcati in piceoare?nu vezi ce obraznici is ?le trebe steaguri ?capitala la targu mures ?is din targu mures da niceodata nu o sa fiu sclav la ungurii ,daca isi vad de treaba lor nu are nimeni treaba cu ei ,ei provoaca
iti sterg astia comentariile pentru ca esti in supradoza de draci, in cutia ta de carton, un mic exorcism nu ti-ar strica deloc,,, dupa dealuri, la Tanacu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.