Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Au! Chelsea n-a avut milă de Arsenal după finala Ligii Campionilor
0
Tensiuni la Paris, imediat după finala Ligii Campionilor » Mobilizare generală, mii de polițiști pe străzi
0
Arteta a explicat de ce l-a desemnat pe Gabriel printre executanții loviturilor de departajare
0
Declan Rice dă din casă despre colegii care au ratat penalty-uri în finala Ligii Campionilor: „Asta este sigur”
1
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Vina lui Iordanescu a fost acolo? Plus ca jucatorii romani s-au plans atunci de caldura, era un dom, adica stadion acoperit. Noi am castigat grupa atunci si am jucat foarte bine sub tata Puiu. Daca nu era Prunea sau exista regula golului de aur, eram semifinalisti la Cupa Mondiala.
Hai ca esti penibil, matale crezi ca toti vor sa isi faca "avere"? Averea sunt familia si ceea ce lasi in urma profesional.
Marco Pascolo,Sforza,Chapuisait, Alain Sutter au fost pe teren la acel 1-4 din hala din Detroit?
Aici sunt 100% de acord cu tine :))
Intra fotbalistul meu nr 1 azi de la ora 19:00? Luis Suárez. Asta este marcator înnăscut cu golul in ADN.
Lotul ala, a fost gasit de cineva. De M.Lucescu, de E Jenei si Iordanescu. Daca, atunci Piturca(care facea parte din lot la inceput) era la nationala nu-l gasea nici pana acum.
Pff,abia astept.Mai 2 ore,sper sa fie un meci fain,sa vedem goluri..si,daca se poate,si 3 puncte la pusculita pentru catalani.
In trio-ul Messi- Suarez- Neymar mi-i speranta!:)))
Toti vorbiti de selectioner, dar România nu mai are fotbaliști de mult. Cel mai bun exemplu este Dinamo, pe vremuri cand juca nationala se golea vestiarul din Stefan cel Mare, azi Dinamo are fix ZERO FOTBALISTI CONVOCATI. ”Marele” Lazar este de fapt un fotbalist care merge pe 26 ani si la varsta asta nu a jucat niciun meci tara in Europa cu o echipa de mare calibru. Daca pana la 26 de ani nu ai reusit asta este deja prea tarziu. Si in perspectiva are ca pana la 30 de ani, ramând la Dinamo, sa rămână fix cu zero experienta europeana.
il confunzi cu Dan Petrescu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.