Alte știri din fotbal
Pleacă de la FCSB! Ultimele decizii ale lui Gigi Becali l-au convins să își caute o altă echipă » Sunt negocieri tot în Superliga
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
FRF pregătește planul B: Gheorghe Hagi, prima opțiune dacă Mircea Lucescu nu poate continua! Detaliile deciziei
6
Ionuț Mazilu, fostul golgheter din Liga 1, spulberă mitul marii probleme a lui Costel Gâlcă: „Rapid a fost pragmatică”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Boluspor - Alanyaspor, în Cupa Turciei » Ianis Hagi e titular: gol anulat, minutul 5
1
S-a activat scenariul revenirii Rusiei! Primul pas oficial către participarea la Jocurile Olimpice din 2028
0
A dat lovitura! » Fratele lui Malcom Edjouma a fost prezentat la o echipă de top din Franța
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Primele declarații ale Corinei Tarniță despre legătura cu Jeffrey Epstein. ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
S-a ratat inca o ocazie de a avea un ANTRENOR la Nationala! Asteptam DEMISIA lui Iordanescu! Daca are onoare...
borat101 , eu inteleg ca in capul tau te crezi vreun geniu care stie cum sa salveze fotbalul national si universul in general, dar obiectiv iti spun, crede-ma, nu esti. Mai mult, daca cineva ti-ar urma fie si macar unul din sfaturi, ar insemna ca trebuie internst undeva.
Domnule Burleanu - In numele tuturor Romanilor (nu a ti.g.animii si a hotilor care conduce fotbalul Romanesc din umbra), vrem ca sa angajati/platiti pentru 1-4 samptamani o echipa de 2-3 antrenori straini de TOP sa faca un AUDIT sportiv la Nationala si despre fotbalul Romanesc. Totul sa fie la rece. AVETI CURAJ?! Asta sa vedeti ca nu avem fotbal din cauza coruptiei care a produs o incompetenta, amatorism si penibilitate de neintalnit in fotbalul Romanesc. Asa ca, continuati sa beti apa clocita care credeti ca va imbatati cu ea, pentru ca toata suflarea Romaneasca stie valoarea si nu tolereaza p.ros.tia cu care va credeti ca este indeajuns.
..)
Gata, sforarii, samsarii si puscariasii care conduc fotbalul Romanesc din umbra bea SAMPANIE! Au data iara spargerea la Nationala, au oamenii lor. Nici unul din cei numiti, nu sunt buni nici de magazineri la un club din Vestul Europei din zona retrogradabila (locurile 15 in jos), dar apoi la o NATIONALA?!?!? Abea un Cosmin Contra se chinuie in Spania, iar un Boloni are stofa de antrenor dar prefera o pauza de vacanta la Arabi. Cum stie astia sa formeze jucatori? Cum stie astia valoarea adevarata? Cum stie astia sa selectioneze cand habar nu au sa antreneze jucatori cu talent, nu gluma de jucatori care sunt obisnuiti de manariile din Romania... etc.. CE INSULTA CE SABOTAJ..CE BATJOCURA!
Gata, sforarii, samsarii si puscariasii care conduc fotbalul Romanesc din umbra bea SAMPANIE! Au data iara spargerea la Nationala, au oamenii lor.
GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL DEL PEPEEEEEEEEEEEEEEEEE
E lotul largit al stranierilor. Se ve mai cerne din ei si foarte probabil Puscas nu va fi retinut pt echipa mare. In schimb, Bicfalvi chiar se misca bine in Ucraina in ultimii 2 3 ani si ar putea fi o solutie pt postul de mijlocas central la nationala.
oops... l-au mutat in prime time, normal.>)) e primul pe pagina, deci. hai acolo.
hai pe Live, totusi. imediat in stanga astuia..))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.