Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Andrei Voi-chin, expert in ne-calificari vorbeste,)) Ularu la nationala, pai dupa ultimul meci, cind intra cu 2 picioare inainte la un tackling(cu Bruxxeles), si tot el cere, se screme dupa un fault, fiind constiient, ca el a gresit, joaca la mijloc, e clar, nu avem nici o sansa.
Ce nivel ma ? Ce au realizat ? E la nivelul lui Chivu care a castigat Champions League? A luu Rat care a luat Cupa Uefa ? A lui Sapunaru care a luat Uefa ? A lui Adrian Ilie xare a jucat finale de Champions League ? Uite unde joaca Tanase si Stanciu si taci din gura ... Adevarat ca steaua are cele mai multe prezente, nu stiu care dintre ele sau combinat, dar nu are legatura cu prezentul. Tanase nu a facut nimic la nationala iar Stanciu destul de mediocru pentru nationala. In afara de 2-3 jucatori selectionati pe restul ii recomanda doar nepasarea din teren in tricolor...
are dreptate Mutu, decit sa-l chemi la nationala pe tavaPopescu mai bun Sefer, mai util.
esti lu laslas la strans de struguri?
Pardon,3 viteze.A treia e pe loc!
Corect!
Probabil antrenorul de club Mutu ține minte cum reacționa selecționerul de tineret Mutu atunci când primea sugestii de selecție din partea cluburilor. Încearcă și el să se pună bine cu vestiarul, cu suporterii, nimic mai mult. Eu cred ca el se bucură că are echipa cât mai completă în pregătire 2 săptămâni.
Coman si Tanase sunt doi penibili in forma continuata. Sa-i chemi la Nationala este mai mult decat dubios dar daca asa dicteaza Gigi slugile se supun.
Pai mai amaratilor clonati, voi aveti jucatori de nivelul lui Stanciu sau Tanase???? Cat priveste Steaua, este echipa care are cele mai multe prezente in Europa ever. Toate echipele de la noi la un loc n-au atatea meciuri cate are Magica Steaua.
Pai e treaba mea sa caut jucatori ? Atunci pune-ma antrenor si iti chem aceeasi jucatori si am aceleasi rezultate. O fi Sapunaru incet dar Chiriches zici ca e angajat la posta, 'nu face nimic din ce trebuie, si cand face o trimite unde nu trebuie'. Ia-l pe bancu si camora care sunt jucatori buni... la tenis de masa... video. Aceeasi jucatori care se chinuie cu lichtenstein ii chemi in continuare ? Nu maj incearca nimic ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.