Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
E o incununare a unui sezon reusit. A fost campion al Romaniei in 2021, deci merita tot ce e mai bun in 2022. Are sansa ca stie marea majoritate a jucatori lor si ce pot ei.
ai grija sa nu te baneze :))
De acord. Plus ca omul numai ce si-a inmormantat un prieten apropiat iar gsp s-a dus direct la sursa sa ii ia interviu,cam asa cu etica lor de primitivi.
Si uite cum a ramas Gg la butoane !
A lasat nationala din aceleasi motive, federatia il vroia pe Hagi si nu mai dorea sa ii prelungeasca mandatul. Nu mai tot dati vina pe el ca nu e vina lui. Când vezi ca nu te mai vrea nimeni iti vezi de drum. Si doar faptul ca a acceptat sa stea la discutii cu ageamii astia arata ca e un domn.
Câți copii are Loaci, de ține așa de mult la bani? Sau la Ungaria?!
Ăsta e visul lui, după ce Balaci l-a făcut fotbalist.
Loaci trebuie să meargă la naționala Ungariei. Numai că ei nu îl vor, că e prea slab.
De acord cu partea a doua a comentariului. Cât despre caracterul lui Boloni... Plecat la Sporting în 2001, cu 2 meciuri rămase din preliminarii și cu barajul 90% asigurat, a lăsat naționala pe mâna regelui. De acolo a pornit practic un declin care ne-a adus în hăul unde suntem azi. Cu Boloni antrenor nu aveam cum sa ratăm mondialul din 2002, greu de crezut ca am fi avut emoții la acel baraj cu Slovenia. Dar, cum spuneam și într-un comment mai vechi, visul de a vedea România la mondial era probabil doar al nostru, nu și al lui. E chiar atât de uşor de acceptat, iertat şi uitat, gestul lui de a ne lăsa când aveam mai mare nevoie de el? Chiar nu inseamnă nimic pentru noi acel abandon care a lăsat naționala "orfană" (cum o eticheta Samuilă în editorialul său de ieri)? Sau suntem atât de obișnuiți să fim lăsați la greu că am devenit dependenți de cei ce ne tratează astfel, ştiind că suntem un popor care-și uită mereu trecutul și nu dă doi bani pe istoria sa?
Antrenor de rezultat.Asta trebuie nationalei.Insa Iordanescu e cam las
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.