FOTBAL » NATIONALA » ROMÂNIA - ARGENTINA, MIERCURI, ORA 21:00, ÎN DIRECT LA PRO TV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea, atac dur la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
0
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
cine e torje ? ce joaca acesta la momentul actual ca sa merite sa fie selectionat la meciul cu argentina ?
hai ca ti-ai atins scopul: te-ai facut de kkt!
:))) Genial! Mega-like!
are minte sau nu are dar sigur are bani cat nu o sa faci tu in 10 vieti.
am ras cu lacrimi :)))
Câtă minte are Torje în căpățâna aia a lui !! Păi băi prrostovvane , tu-ți imaginezi că-l prinde minutul 90 pe Messi pe teren ?? Vai de tărtăcuța aia a ta !
Nu stiu ce clasamente oficiale ai tu dar cum noi nu am mai fost la un campionat mondial de ceva timp ma indoiesc ca am fi peste argentina care nu a lipist de la un turneu final ... poate trimiti mesajul asta din '94 ceea ce te face responsabil sa ii tai franele la masina urmatorilor : Mircea Sandu , Mitica Dragomir , JIJI , Borcica , Copos . Daca maine mai exista astia inseamna ca nu ti-ai facut datoria fata de tara! :)
ce tot ridicati in slavi argentina atata, ca in oficiale suntem peste ei cred ca si acu ii mai viseaza pe dumitrescu si hagi si aveau jucatori atunci (batistuta,redondo etc) nu inteleg de ce ne place sa ne injosim in loc sa avem o atitudine de luptatori
daca face schimb cu tine asta nu inseamna ca te apreciaza ...
bine ca plange unu,care da dovada de atasament si pune suflet in ceea ce face ,dar cum ti se pare ca toata echipa sa se puna in genunchi in fatza peluzei?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.