Alte știri din fotbal
Ianis Hagi, înainte de ciocnirea cu Turcia: „Ne aflăm în fața istoriei!”
0
Sepsi a spulberat-o pe Bihor » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
7
„Domnule Lucescu, sunt președintele lui Beșiktaș!” » Apelul care a șocat Turcia
1
Jurnal GSP. Drumul spre Mondial începe pe Podul Prieteniei! Pas cu pas, la ce să te aștepți pe ruta București - Istanbul: cratere la vecini, haos la vamă, migrene la intrarea în Turcia
0
Știri din fotbal internațional
Căpitanul Senegalului, dispus să facă un gest pentru a calma scandalul declanșat
0
Director sportiv al lui Dortmund părăsește echipa
0
Tottenham - Nottingham Forest » Radu Drăgușin, rezervă în duelul pentru salvarea de la retrogradare
0
Derby-ul Newcastle - Sunderland n-a dezamăgit nici de această dată! Scenografie bestială și „remontada” parafată în minutul 90
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
12
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
Pai Torje... ai fost catastrofa cat ai jucat. Nu cred ca ti-ai dori sa se scrie de tine in acest moment.
PLANGE Torjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..................:)))))))))))))))))))
Domnule Torje,ar fi bine sa te uiti in curtea ta sa vezi ca de cand ai plecat dela dinamo,ai rupt atatea usi pe la mai multe echipe,la nationala ai avut un randament relativ bumnicel nu bun vezi tu vasarit in ochi sarmantean de ce nu recunoasteti ca el va facut jocul cu ungaria si finlanda,cum a esit cu ungaria ati dato in bara .Dupa mine ptru vorbele acestea nu teas mai chema la nationala,cu respectul pe care vil port va multumesc baeti.
Du-te la scoala!
hehe, nu e normal?... norma e. nu e corect, asta e adevarat, ca toti ati muncit. insa vezi tu Gabriele, publicul iubeste spectacolul, iubeste magia, de cand e pamantul. si cand apare unul ca Sanmartean care chiar e martian printre voi... si dupa seceta din fotbalul nostru, e imposibil sa nu fie reactia asta. asa ca, inchite tata. oricat ai striga tu ca toti ati muncit, sigur, ti se va da dreptate, privirile se vor intoare o secunda si spre tine, dar dupa aia toti isi vor intoarce privirea/focusul din nou pe el. asta pana cand... o sa faci si tu ce face el pe teren din punct de vedere al spectacolului si nu numai. pentru ca el e si decisiv... atentie! nu doar spectacol.
Unde să pun virgulele? S-o tatuez pe mă-ta, poate, agariciule!
Cam așa te exprimi, boulene! Agramat. Mai ai și tupeu să te contrazici, cornută mică!
:)) io i-a in gura mie de la tine!
inainte sa corectezi pe altii ,invata in mm unde sa pui virgulele !agramat, st ______________________________ frustrat pe viata ai sa fii ! dinamo este rusinea Romaniei iar Steaua mandria tarii !!!!!!!!Steaua este singura echipa care la ora actuala aduce puncte Tarii ! dinamo este rusinea Romaniei iar Steaua mandria tarii !!!!!!!!Steaua este singura echipa care la ora actuala aduce puncte Tarii !
Cică, Steaua ” io i-a in gura ” lui Dinamo! :)) Guștere!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.