Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
important e sa cashtigam meciul de maine...dupa aceea vorbim si de baraj ;) HAI ROMANIA!!! :X
Daca nu bateti ungaria , nici nu va mai obositi sa mai veniti in ROMANIA !
sau probabil are vreo doua whiseyuri in el
vad frican mutu
Rupeti ungurociiiiii...!!!! Atata vreau doar, Tur retur. Restul nu conteaza.
HAI ROMANIA
De calificat nu stiu daca ne calificam,dar avem sanse destul de mari sa ajungem la baraj,ceea ce e foarte bine daca ne uitam la ultimile doua campanii in care nu am mai trait emotiile duelilor la varf.H
apararea lor e praf si pulbere. e foarte bun comentariul tau!
da Mutu, nu Doamne,,, :P
Ma uitam pe lotul Ungariei si spun cu toata sinceritatea ca in afara de Balázs Dzsudzsák , Adam Szalai , Vladimir Koman si eventual Hajnal nu au fotbalisti de o calitate mare.Dzsudzsak urmat de Szalai sunt cei mai periculosi .Ei fiind urmati fiind de Koman si Hajnal ( Hajnal care cu toate ca e intr-o forma sportiva foarte proasta , este un fotbalist care poate produce goluri datorita modului in care executa fazele fixe ).Avand in vedere loturile , parerea mea este ca ar trebui sa castigam fara prea mari emotii meciul.Acum totul va depinde de abordare lui Piturca.Daca va vrea sa castige si va baga jucatori gen Mutu , Maxim cred ca vom castiga.Daca va fi la ciupeaala cu Tase nu vom bate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.