Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Proprietarul Dacia anunță concedieri masive: centrul de la Titu, vizat de ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
o arena absolut superba cred eu, merita tara asta un stadion ca asta! mai sunt si cele de la cluj sau ploiesti, incet incet se poate daca se vrea!! pana acum s-a dormitat desi se putea si inainte numai ca donii politicieni locali isi ferchezuiau propriile afaceri cu banii atrasi in los sa-i investeasca in zona respectiva!
Cine stie ce e chestia aia ridicata din pamant in poza 13?
nu intelegi pentru ca esti oaie !
e frumos stadionu a costat o avere dar e frumos,sper doar asfaltu ala dintre teren si banca tehnica sal acopere cu ceva sa aiba un aspect mai placut in rest f fain si finizajul exterior, cel interior nu mai zic
ce roaba tare ala din poza noua...cred ca-i ramasa de pe vremea lui ceasca. oricum, SUPERSTADION.
cu siguranta roamnia are un stadion frumos si pt oameni civilizati , bravo lor, nu inteleg toate comentariile acestea tampite si contra, . . . este pacat doar ca nu mai avem echipa nationala ca si in anii'90 care sa mai si joace pe el si sa aduca achipe de calibru. este un stadion frumos . . .dar oare s-au gandit acesti "comentatori' ce o sa se intample la un meci steaua- dinamo sau dinamo -rapid, steaua -rapid, cand toti acei "suprteri" infocati si "civilizati" o sa invadeze terenul ???? fiindca nu exista gard de protectie . doar ma intreb asa de curiozitate
Nu. Donbass a costat cu aproape 100 mil € mai mult si are cu 4 mii de locuri mai putin decat National Arena. TT Arena a costat mai putin, dar are si cu vreo 3 mii de locuri mai putin, iar desingnul nu e mai frumos ca al nostru. Donbass intr-adevar are un design exterior incredibil, fiindca a costat si mai mult...
Cand erau montate doar 70% din scaune, am crezut ca o sa iasa penal cu scaunele galbene zvarlite printre cele rosii si albastre...dar acum se vede ca e un efect chiar misto ;). frumos stadion, numai ca din cate stiu eu Dombas Arena si Turktelekom Arena au costat si mai putin, sunt si mai frumoase si mai mari. Asta e baiu meu :D :D
Are un design si o ambianata placuta , 55.000 locuri , pe scurt e un stadion modern. Nu vad ce ar fi rau cu el , tot ce conteaza ca e stadionul nostru.
Frumos ! finisajul e cel mai dracos, se stie asta. Vor fi imprefectiuni, este normal. In rest, DA, cei care critica si o frunza aparuta aiurea printre scaune au pecetea pusa de : TAMPITI !!! plina tara, da, vorba lui JAMAICA, ceva mai sus. Astia suntem, dupa ce bem, mancam dansam si footem...omoram femeia, bucatareasa si lautarii...ca asa vrem noi si suntem cei mai tari !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.