Alte știri din fotbal
Corvinul - Sepsi în play-off și 8 meciuri de play-out, „meniul” de astăzi în Liga 2 » Rezultate, clasamente, marcatori
14
Valeriu Iftime plătește polițe: „Toată țara mă făcea capra lui Becali. Sunt terminați!”
0
Becali s-a apucat să-l certe în direct pe demisionarul Pintilii: „Am cerut asta, n-ai făcut!” » Replica fostului „secund” de la FCSB
0
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Știri din fotbal internațional
Șoc de cotă 20 în Europa! Prima victorie a sezonului, -54 de puncte și golaveraj -123
0
„Comisar” la națională, imperial în Spania! Nota lui Andrei Rațiu, la 8 zile de la eșecul cu Turcia
0
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
..Torje..paseaza .Fotbalul e un joc colectiv..:)
bine Torjică!
Mie-mi place Desteapta-te romane, hai sa-ti zic de ce! Sunt cateva versuri geniale. ASTA NU TRAGE?
Sepsi este zero barat ca fotbalist,Chipciu si Torje sunt complet iesiti din forma,s-a observat asta imediat.Sper sa iasa bine fiindca adversarii sunt ultra-plapumari,pot sa joace si la mama lui Manchester United,vor ramane pururea o linie paralela cu fotbalul.
..nu-i chiar asa..:)..cat despre versuri si ele sunt mai inspirate in preajma celor ,,Trei Culori";)
Băi, jucăm cu niște amatori entuziaști, atât! Dar nu punem mingea jos, băga-mi-aș.
Parcă e la Marbella ... Ăsta e amical ... pAPP E CATASTROFAL , CA DE OBICEI ...
Lipseste Banel la mijloc
...oglinda retrovizoare se afla-n componenta celuilalt echipament;)
ne ingroapa Pap....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.