Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi apasă pe accelerație: „Ce facem? A plecat și spunem că echipa e mai bună?”
0
Gheorghe Hagi, la superlativ despre un jucător din Superligă: „Fără minge, aleargă și noaptea în somn.”
0
Selecționerul Gheorghe Hagi, inspirat de David Popovici: „Vreau să implementez asta la echipa națională”
0
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Dar ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Eu cred ca avem nevoie de competenta si de oameni seriosi: o varianta pe care ar reprezenta-o cel mai bine Dan Petrescu...un LABIL PSIHIC, dar ROMAN si COMPETENT, cu REZULTATE CALITATIVE, dar si CANTITATIVE!
Nationala Romaniei are nevoie de un antrenor strain. Punct.
SHARPE...UNDE AI FACUT TU SCOALA? IN BECIURILE SECURITATII?...SAU TE-AI OBISNUIT CU SINTAGMA MAI ANIMALULE SI ACUM TE CONSIDERI SI TU CA FACI PARTE DIN REGNUL ANIMAL?
BAI SHARPE...LABILULE...UNDE AI FACUT TU SCOALA? IN BECIURILE SECURITATII??? MAI ANIMALULE!!!
Multi secursiti mai posteaza, va roade invidia baieti...ca mai apare o VALOARE care TREZESTE mintile ROMANILOR?? Ce ati vrea voi sa ne consideram LABILI,SCLAVI, RATATI, LENESI, PROSTI, AMARATI, ANIMALE!!!!....ca sa ne obisnuim cu GENOCIDUL!!! care se practica in Romania acum? Pentru ca nu cred ca Romanii sunt SI MASOCHISTI si le place sa li se spune ca sunt LABILI PSIHICI si din LUMEA A TREIA!!!, au COBORAT acum din COPAC!!! si il judeca pe zeul CERCERLUS CEL MIC FARA REZULTATE!!!!
am vazut un sccclav care isi exprima simpatia fata de hagi,ce locuri de munca a creat hagi? produce ceva?are cumva afaceri precum un tiriac sau altii(care sa aduca un plus economiei romanesti si nu numai),ce face asa extraordinar pentru romanica? cate locuri de munca a creat?oare nu este dator acestei tari(in conditiile in care el este orice numai roman nu), ca si-a facut un nume pe banii si resursele acesui popor?,dar voi....bat-man,bat-man
sincer nu inteleg cu cine s-a contrat lucescu,cu jucatorul hagi,cu antrenorul hagi sau romanul hagi?daca ar fii sa nu fim ipocriti si sa fim sinceri cu noi,avem un singur raspuns,lucescu a vorbit singur deoarece,hagi a fost un oportunist si un fotbalist care nu s-a sacrificat niciodata pentru echipa,ba mai mult a ingropat echipe(cand spun echipe spun relatiile cu oamenii si jucatorii din jurul lui),ca antrenor e zero,nu a demonstrat nimic,dar chiar nimic,iar ca roman,mai bine mai putin un roman
Pentru toti ceilalti frustrati si labili psihici pe care ii recomanda Lucescu ca fiind Romani,ii rog sa emigreze in lumea a treia de unde sa ia ceva malarie si sa scapam de bolile psihice precum: acceptarea umilintei,a servilismului,a arogantei,a ierarhiei mafiote impuse de canalii securiste!Ii invit pe toti acestia sa mearga des la Biserica sa se roage in pozitia specifica,cu frica,pe care ne-au tot indus-o cei de genul lui cercelus: in genunchi,cu palmele impreunate, cu capul plecat,asteptand!
Pe de alta parte, Steaua a facut performanta in Europa intr-adevar. Cea mai mare performanta a facut-o insa fara Gica Hagi.
Sunt 24 de echipe care au intrat in primii 4 in Cupa Mondiala: Brazilia, Italia, Germania (si Germania de V), Argentina, Uruguay, Franta, Anglia, Spania, Olanda, Cehoslovacia, Ungaria, Suedia, Polonia, Austria, Portugalia, SUA, Chile, Croatia, Turcia, Iugoslavia, URSS, Belgia, Bulgaria, Corea de Sud. Aceste 24 de echipe pot sa pretinda ca au facut performanta. Ca ai castigat cu Argentina in optimi nu se pune, atunci am putea socoti cel putin 50 de echipe, cam multe ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.